#89August CostenoblePeriod: 1894-1976“Quai vert automne”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan en verso gesigneerd, getiteld en gedateerd.
"Quai vert automne". A painting, oil on canvas, signed and titled at bottom and on the verso, dated.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#262Een geslepen spiegel in vergulde lijst.
#579Een vintage gesculpteerd houten ossenjuk, Portugees, Aveiro.
#659Boch Frères Keramis - La LouvièreEen vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.
A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#674lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A lot of 2 earthenware vases with craquelure.No longer availableDim. h35cm x Ø14cmEstimate: € 60 / 80