#363Een paar vazen in terracotta, bronskleurig met zwarte voet.
#32Kamagurka“Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.
#48SelmerEen dwarsfluit van verzilverd metaal, Bundy, Selmer, U.S.A.
#241OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.
#597Een aardewerken Vicus hoofdvat met gelaat en vogelbek bovenaan in precolumbiaanse stijl.
An earthenware Vicus vessel with a face and bird beak at the top in Pre-Columbian style.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#11NAO by LladroEen tafellampje in meerkleurig porselein met de voorstelling van een fluitspelende jongen met schaapjes, NAO by Lladro, 1987.
A table lamp in multicolored porcelain depicting a boy playing the flute with sheep, NAO by Lladro, 1987.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#625Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#192Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.
#464Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.
#683Een lot van drie verzilverde kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
A lot of three candleholders, a pair with 4 lights each, and a smaller one with 2.No longer availableDim. h 38 & 17 cmEstimate: € 40 / 60