Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Silver Cross

A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
Dim. 90 x 93 x 46 cm
SKU: 1712240538.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #538
Estimate: € 150 / 200

  • #454
    Rigobert Haeck
    Period: 1912 -

    “Kleurexplosie”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Rigobert Haeck.

    "Color explosion", a painting, oil on panel, signed by Rigobert Haeck.
    Dim. 109 x 122 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #155

    Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klein barstje in email).

    An 18 kt yellow gold pendant with filigree work set with fine pearls and enamel. (small crack in enamel).
    Dim. 12,67 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #382
    Paul Permeke

    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #381

    Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

    A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #69
    Jaak Gorus
    Period: 1901-1981

    Een lot van 3 etsen op papier, waarvan 1 ingekaderd en 2 persoonlijke wenskaarten. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    A lot of 3 etchings on paper, 1 framed and 2 personal greeting cards. Signed outside the plate at the bottom.
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een mahoniehouten commode in Louis Philippe stijl met 4 laden.

    A mahogany chest of drawers in the Louis Philippe style with 4 drawers.
    Dim. 98 x 125 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • Een aardenwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.

    An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces.
    Dim. 96 x Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #88

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.

    A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.
    Dim. h 50 x b 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #132
    Gérard Laenen
    Period: 1899-1980

    “Zicht op de ophaalbrug”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1929.

    "View of the Drawbridge". A painting, oil on canvas, signed and dated 1929 at the bottom.
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #137

    Een meerkleurig glaspasta vaas met een geëtst blader en floraal decor. Draagt handtekening “Muller Frères Luneville.

    A multicolored glass paste vase with etched leaf and floral decoration. Signed "Muller Frères Luneville."
    Dim. 33 x Ø 15 cm
    Estimate: € 150 / 250

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00