Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Silver Cross

A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
Dim. 90 x 93 x 46 cm
SKU: 1712240538.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #538
Estimate: € 150 / 200

  • #376

    Een handgeknoopt wollen tapijt met een boteh miri motief, uit India.

    A carpet, from India.
    Dim. 137x75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #525
    Gamages London

    “Race Calendar”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Race Calendar." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #152
    Louis Thevenet
    Period: 1870 - 1937

    "Still life painting." A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #451

    Een verzameling van 170 oude munten. “Armement Charles II 1666”, jeton. Archeologische vondsten Syrië, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italië, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. België 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. En kleinere stukken voor W.O. II. Evenals 136 munten en penningen uit België, Nederland, Frankrijk en Duitsland.

    A collection of 170 old coins. "Armament Charles II 1666", token. Archaeological finds from Syria, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italy, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. Belgium 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. And smaller pieces pre-World War II. Also, 136 coins and medals from Belgium, the Netherlands, France, and Germany.
    Estimate: € 120 / 150
  • #224
    Eichholtz

    Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.

    An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 68 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #230

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A 14kt white gold ring set with approximately 0.80 ct of diamonds.
    Dim. 4,05 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #506
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #177

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 7 vorken en 7 lepels, gemerkt “DB” (Henri De Bist) 800‰. En bijgevoegd een suikerzeeflepel.

    A set of silver cutlery, consisting of 7 forks and 7 spoons, marked "DB" (Henri De Bist) 800‰. Also included is a sugar sifter spoon.
    Dim. 915g - 800‰
    Estimate: € 450 / 550
  • #491

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #112

    'Street view in the spring sun', oil on canvas, signed (illegible).
    Dim. 65 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #275
    Thonet, Vienna

    Een lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.

    A set of 4 chairs in steam-bent beechwood with caned seats, marked with label: Thonet, Austria, Vienna. First half of the 20th century.
    Dim. 88 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #577

    Een lot van 3 varia aardewerken kommetjes, bodemvondsten. 1 met enkele schilfers en 1 met diverse breukherstellingen.

    A lot of 3 assorted earthenware bowls, archaeological finds. 1 with some chips and 1 with several repairs.
    Dim. 10 x Ø 15 & 10 x Ø 9 & 6 x Ø 16 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00