#262Een geslepen spiegel in vergulde lijst.
#680Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.
#670Gamages London“Aeronautic”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
"Aeronautic". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal bracelet. In original packaging. Like new condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic decanter with sculpted llama. Peru.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#317VBEen inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.
An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.No longer availableDim. 15 x 18 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#541Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.
#132Gérard LaenenPeriod: 1899-1980“Zicht op de ophaalbrug”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1929.
"View of the Drawbridge". A painting, oil on canvas, signed and dated 1929 at the bottom.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#597Een aardewerken Vicus hoofdvat met gelaat en vogelbek bovenaan in precolumbiaanse stijl.
An earthenware Vicus vessel with a face and bird beak at the top in Pre-Columbian style.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 100 / 150