Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Silver Cross

A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
Dim. 90 x 93 x 46 cm
SKU: 1712240538.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #538
Estimate: € 150 / 200

  • #545
    Gamages London

    “Conqueror”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Conqueror." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #350
    Colladon & fils, Fr Cresens

    Een lot van 2 zakhorloges, Colladon & fils en Fr Cresens, Diest.

    A lot of 2 pocket watches, Colladon & fils and Fr Cresens, Diest.
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #503

    “Aduno Koro”. Een gesculpteerde houten rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #275
    Thonet, Vienna

    Een lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.

    A set of 4 chairs in steam-bent beechwood with caned seats, marked with label: Thonet, Austria, Vienna. First half of the 20th century.
    Dim. 88 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #325

    Vaas in de geest van Murano met een mirafiore decor op rode fond.

    Vase in the spirit of Murano with a mirafiore decor on a red background.
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446
    Hamadan

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.

    A Persian hand-knotted rug, with certificate.
    Dim. 224 x 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #647

    Een oude Afrikaanse houten vijzel met stenen stamper, toegevoegd een houten schaal.

    An old African wooden mortar with stone pestle, accompanied by a wooden bowl.
    Dim. h 16.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #32
    Kamagurka

    “Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.

    "Zwembad", a screenprint by Cowboy Henk, Kama & Seele.
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #408
    Imari

    Een lot van 2 Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor, waarvan 1 met koperen deksel.

    A lot of 2 Imari Japanese porcelain vases with floral decoration, one with a copper lid.
    Dim. 32 & 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #399

    Een aardewerken potje in precolumbiaanse stijl.

    An earthenware pot in pre-Columbian style.
    Dim. 9,5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 60 / 90

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00