Other lots in this auction
-
#376Een handgeknoopt wollen tapijt met een boteh miri motief, uit India.
A carpet, from India.No longer availableDim. 137x75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#525Gamages London“Race Calendar”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
"Race Calendar." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Like new condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#152Louis ThevenetPeriod: 1870 - 1937“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Still life painting." A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#451Een verzameling van 170 oude munten. “Armement Charles II 1666”, jeton. Archeologische vondsten Syrië, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italië, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. België 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. En kleinere stukken voor W.O. II. Evenals 136 munten en penningen uit België, Nederland, Frankrijk en Duitsland.
A collection of 170 old coins. "Armament Charles II 1666", token. Archaeological finds from Syria, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italy, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. Belgium 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. And smaller pieces pre-World War II. Also, 136 coins and medals from Belgium, the Netherlands, France, and Germany.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#224EichholtzEen xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.
An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.No longer availableDim. h 68 x Ø 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#230Een 14 kt witgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
A 14kt white gold ring set with approximately 0.80 ct of diamonds.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 800 / 1000 -
#506Roos Van de VeldePeriod: °1961Een kunstwerkje met twee fijn porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houder. Met documentatie.
Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#177Een lot zilveren bestek, bestaande uit 7 vorken en 7 lepels, gemerkt “DB” (Henri De Bist) 800‰. En bijgevoegd een suikerzeeflepel.
A set of silver cutlery, consisting of 7 forks and 7 spoons, marked "DB" (Henri De Bist) 800‰. Also included is a sugar sifter spoon.No longer availableDim. 915g - 800‰Estimate: € 450 / 550 -
#491Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.No longer availableDim. 6,5 x 13 cmEstimate: € 150 / 200 -
#112‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).
'Street view in the spring sun', oil on canvas, signed (illegible).No longer availableDim. 65 x 46 cmEstimate: € 150 / 250 -
#275Thonet, ViennaEen lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.
A set of 4 chairs in steam-bent beechwood with caned seats, marked with label: Thonet, Austria, Vienna. First half of the 20th century.No longer availableDim. 88 x 41 x 41 cmEstimate: € 150 / 200 -
#577Een lot van 3 varia aardewerken kommetjes, bodemvondsten. 1 met enkele schilfers en 1 met diverse breukherstellingen.
A lot of 3 assorted earthenware bowls, archaeological finds. 1 with some chips and 1 with several repairs.No longer availableDim. 10 x Ø 15 & 10 x Ø 9 & 6 x Ø 16 cmEstimate: € 80 / 120




