#350Colladon & fils, Fr CresensEen lot van 2 zakhorloges, Colladon & fils en Fr Cresens, Diest.
A lot of 2 pocket watches, Colladon & fils and Fr Cresens, Diest.No longer availableDim. Ø 5.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#325Vaas in de geest van Murano met een mirafiore decor op rode fond.
Vase in the spirit of Murano with a mirafiore decor on a red background.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#446HamadanEen Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.
A Persian hand-knotted rug, with certificate.No longer availableDim. 224 x 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
#32Kamagurka“Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.
#399Een aardewerken potje in precolumbiaanse stijl.
An earthenware pot in pre-Columbian style.No longer availableDim. 9,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 90