Similar lots by type
-
#105Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 11cmEstimate: € 35 / 45 -
#270BavariaEen porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.
No longer availableOnline onlyDim. H: 6-23 cm -
#124Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#107Gotha PfefferEen lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 15cmEstimate: € 25 / 50 -
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyDim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50 -
#236JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#161Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
A lot of 4 porcelain figurines sculpted with various themes.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#254Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#265Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#198Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#51Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#89BavariaEen lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of three. Tea service with three Bavaria porcelain cups and saucers with various decor and colours. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#197Een lot Imari porselein bestaande uit een vaas met deksel en divers decor versierd en kaarsenhouden.
No longer availableOnline onlyDim. H: 7-24 cm -
#208Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyDim. H: 9-24 cm -
#41Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyDim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#259Een porseleinen Chinese vaas. Handbeschilderd decor met vogels, boom en opschrift.
A porcelain Chinese vase. Hand-painted decor with birds, tree and inscription.No longer availableOnline onlyDim. 44 x Ø 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#162Een lot van 3 porseleinen beeldjes met hond en 2 rozen.
A lot of 3 porcelain figurines with a dog and 2 roses.No longer availableOnline onlyDim. H: 12-13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#269Willy VandersteenSuske en Wiske, rode reeks. 31 albums. “Het Zingende Nijlpaard” Ed. 1958, slechte staat. Twee kleuren: “De Tamtamklopper”, “De Ijzeren Schelvis”, “De Spokenjagers”, “De Stemmenrover”. Matige tot slechte staat. Vier kleuren: de nummers 72, 78, 81, 90, 107, 109, 128, 129, 131, 132, 134, 141, 145, 150, 151, 161, 163, 166, 171, 173, 175, 178, 180, 185, 188, 197. Matige tot slechte staat;
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
A wooden clock after Art Deco model, 1945No longer availableOnline onlyDim. 20 x 28 cmEstimate: € 30 / 35 -
#29Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with multi-coloured and gilded canton decor. On wooden base. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 + 5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche Wanli.No longer availableOnline onlyDim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#157Een miniatuurkist in hout en smeedijzer, gedateerd in het deksel ‘Burgo 1920’.Replica van de kist van El Cid tentoongesteld in de kathedraal van Burgos, begin 20e eeuw.
A miniature box in wood and wrought iron, dated in the lid 'Burgo 1920'. Replica of El Cid's coffin on display in Burgos Cathedral, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 8 x 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#138Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-26 Studebaker Golden Hawk.- DY-28 1969 Triumph Stag.- DY-29 1953 Buick Skylark.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-26 Studebaker Golden Hawk. -DY-28 1969 Triumph Stag. - DY-29 1953 Buick Skylark. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#170Val Saint LambertEen kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.
A crystal colorless bowl on a foot. Marked at the top.No longer availableOnline onlyDim. 19 x Ø 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#116Maria Innocentia Hummellot van 2 Hummels;-Hum 630 Jungbauer, For keeps, #102, gesign onderaan, in originele doos-Hum 629 Jungbäuerin, From me to you, gesign onderaan, in originele doos
lot of 2 Hummels; -Hum 630 Jungbauer, For keeps, #102, signed at the bottom, in original box -Hum 629 Jungbäuerin, From me to you, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyDim. 9cmEstimate: € 50 / 80 -
#202Een Aziatisch opklapbaar bijzettafeltje en drie geneste potjes, rood en zwart gelakt. Met dierenriem als decor.
An Asian folding side table and three nested jars, lacquered red and black. With zodiac as decor.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#69MuranoEen lot van twee glaspasta clowns.
A lot of two glass paste clowns.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#285Hector St-Sauveur“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#250Maurice CarionEen fruithouten koekoek jachtklok. Diverse jachtelementen in houtsnijwerk oa hertenkop, jachthoorn, gehangen fazant en haas. 1 koekoek deurtje met vogel. Vermelding binnenin “Maurice Carion, uurwerkmaker, Mechelen”.
fruit wood cuckoo hunting clock. Various hunting elements in wood carving, including a deer's head, hunting horn, hung pheasant and hare. 1 cuckoo door with bird. Mention inside "Maurice Carion, clockmaker, Mechelen".No longer availableOnline onlyDim. H: 60 cmEstimate: € 75 / 125 -
#6Een hout gesculptuurd beeld van een naakte dame. Onderaan achterzijde onleesbaar gesigneerd. Bevestigingspunten achterzijde. Herstelschade zichtbaar onderaan benen.
A wood sculpted statue of a naked lady. Signed illegibly at the bottom of the back. Rear mounting points. Repair damage visible at the bottom of the legs.No longer availableOnline onlyDim. 51Estimate: € 45 / 55 -
#153Een lot van drie boeken:- “Le miroir de la Belgique”.- “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves.- “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.
A lot of three books: - “Le miroir de la Belgique”. - “La Belgique illustrée”. Bundled Editions. - “L'art en Belgique”. Bundled Editions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#146Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-15 1953 Austin A 40 “Brooke Bond Tea”.- DY-15B 1953 Austin A 40 “Dinky Toys”In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-15 1953 Austin A 40 “Brooke Bond Tea”. - DY-15B 1953 Austin A 40 “Dinky Toys” In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50

