Other lots by Vandel
-
#286Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
-
#116Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
-
#266Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vitrinekastje in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De onderste 2 glazen platen hebben randschade.
Similar lots by type
-
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
-
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#65
Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
-
#156
Een antieke massief houtgesculpteerde wieg op leeuwenpoten.
-
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
-
#389
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
-
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
-
#45
Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
-
#376
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
-
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
-
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
-
#35
Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
-
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
-
#106Glashütte Limburg
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#75
Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
Other lots in this auction
-
#149
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
-
#410
Een lot varia zilver, bestaande uit 4 kruisjes en een broche.
-
#143Hergé
“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
“The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#409F Degreef
“Oostende”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1964.
-
#368
Een grote vintage groen geglazuurd aardewerken vaas.
-
#653
“Spirou almanach 1947”, eerste Belgische editie uit 1946. Beschadigde rug, binnenin in mooie staat.
Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#430
Een paar 14 kt geelgouden en zilveren oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en twee robijnen met en gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
-
#121Capodimonte
Een porseleinen groep van Napoleon Bonaparte te paard, op bronzen voet. Onderaan gemerkt Capodimonte. Herstelling aan voorste been van het paard.
-
-
#79Paul Emile Lecomte
“La Vesle”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
-
#25
Een verzameling van 27 verzilverde munten in verzameldoos waaronder Marilyn Monroe en Ivanka Trump.
Place a bid ›Estimate: € 50/70 -
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999
“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.