Een vintage roestvrijstalen herenhorloge. Chronograph qwartz.
Tissot PRX Swiss Made

A vintage stainless steel men's watch. Chronograph quartz.
SKU: 1612250180.
Category: Klok.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 200 / 300

  • #70
    Etna

    Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. Een 18 kt geelgouden polshorloge. Zonder bandje.

    Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. An 18 kt yellow gold wristwatch. Without strap.
    Dim. 3,6/2,7 cm Bruto: 25 g
    Estimate: € 300 / 400

  • #22
    Marcel Veldeman

    ‘Oud dorpszicht met kerk’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.

    'Old village view with church', oil on canvas. Signed M. Veldeman.
    Dim. 60/70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #79
    P. Delbeke

    ‘Landschap met runderen en schapen’, olieverf op doek. Getekend P Delbeke, ‘81. Herdoekt.

    'Landscape with Cattle and Sheep', oil on canvas. Signed P Delbeke, '81. Relined.
    Dim. 48/62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #282
    Lodewijk Peeters

    ‘Een visser haalt de vangst binnen’, monochrome ets. Getekend Lo. Peeters. 11-25.

    ‘A fisherman brings in the catch’, monochrome etching. Signed Lo. Peeters. 11-25.
    Dim. 53/67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 0,33 ct.

    An 18k yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.33 ct.
    Estimate: € 600 / 700
  • #146

    Een Chinees roodgelakte ‘High Chest’ 19e eeuw, Qing Dynastie.

    A Chinese red lacquered 'High Chest' 19th century, Qing Dynasty.
    Dim. 125 x 153 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #65

    “Moeder en kind”, een modern bronzen beeld.

    "Mother and child," a modern bronze sculpture.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #95

    Een 18 kt witgouden speld en oorbel bezet telkens met een parel.

    An 18 kt white gold brooch and earring each set with a pearl.
    Dim. 2,02 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #33

    Een keramisch art-nouveau vaasje met paarse bloemetjes in het reliëf. Vermoedelijk Amphora, Austria.

    A ceramic art-nouveau vase with purple flowers in relief. Presumably Amphora, Austria.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    Jan Bosschaert

    ‘Vrouwe Justitia’, een offset litho gemaakt in opdracht van Kluwer rechtswetenschappen. Getekend J. Bosschaert en genummerd 22/45. Niet ingekaderd.

    ‘Lady Justice’, an offset lithograph commissioned by Kluwer Legal Publishers. Signed by J. Bosschaert and numbered 22/45. Not framed.
    Dim. 20/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300

    Een drie rijen parelhalssnoer met 18 witgouden slot bezet met saffier. (twee steentjes ontbreken).

    A three-row pearl necklace with an 18k white gold clasp set with sapphires. (two stones missing).
    Estimate: € 200 / 300
  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #18

    Twee aardewerken vazen, art-deco, Faiencerie de Thulin, gemerkt 30 Made in Belgium.

    Two earthenware vases, art-deco style, Faiencerie de Thulin, marked 30 Made in Belgium.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00