#280Seiko AutomaticEen vintage polshorloge, Seio, automatic, 17 jewels met dag en datumaanduiding.
A vintage wristwatch, Seio, automatic, 17 jewels with day and date display.No longer availableDim. Ø 4 cmEstimate: € 50 / 80 -
#503Een stuk van 1 kg mogelijk amber/barnsteen.
#589M. Dukin“De vissers”. Eglomisé. Gesigneerd en gedateerd 1980 Molve.
"The Fishermen". Eglomisé. Signed and dated 1980 Molve.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#511Een lot van twee vintage sodaflessen, met gedraaide binnenkant: Heuillard Amiens (Fles: Alphonse Heullard Amiens) & Dassonville Frêre Halluin (Fles: Brossette Royon). Beide met kleine schilferschade.
A lot of two vintage soda bottles, with twisted interior: Heuillard Amiens (Bottle: Alphonse Heullard Amiens) & Dassonville Frêre Halluin (Bottle: Brossette Royon). Both with minor chipping.No longer availableDim. h 30 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#520Een 18 kt wit en geelgouden schakelarmband.
An 18 kt white and yellow gold link bracelet.No longer availableDim. 33,90Estimate: € 1800 / 2000 -
#267Hornby by MeccanoHornby by Meccano, locomotief BB-8051 met bijhorende wagon, spoor O, jaren 50 van de vorige eeuw.
Hornby by Meccano, locomotive BB-8051 with accompanying wagon, O-gauge, dating from the 1950s.No longer availableDim. 9 x 23 x 5.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#197Twee houten watervogels op een metalen staander.
#208Een beeld van een putti met hond en kikker in brons op granieten sokkel.
A sculpture of a putto with a dog and frog in bronze on a granite base.No longer availableDim. 20 x 21 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Val Saint LambertEen karaf in geslepen kristal, roze in de massa gekleurd, gesigneerd Val Saint Lambert en het meesterteken ‘M’.
A carafe in cut crystal, pink colored throughout, signed Val Saint Lambert and marked with the master's mark 'M'.No longer availableDim. h 37.7 cmEstimate: € 100 / 150 -
#87Een lot van 4 mogelijk pre-Columbiaanse voorwerpen bestaande uit een vaasje/kannetje, een vruchtbaarheidsbeeldje en 2 maskertjes.
A lot of 4 potentially pre-Columbian objects consisting of a small vase/jug, a fertility figurine, and 2 masks.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#293Een messingen Art Deco tafellamp met opaalglazen kap en pegels.
#232Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
"Birch by the river." Oil on canvas. Signed. Dated 1954.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100