#269Jos Mees“Nederlands maritiem”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Mees en gedateerd 1926.
"Dutch maritime", a painting, oil on panel, signed J. Mees and dated 1926.No longer availableDim. 45 x 30.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#341Een klein Afrikaans houtgesculpteerd masker met losse/bewegende onderkaak. Vermoedelijk Igbo, Nigerië.
A small African wood-carved mask with a loose/moving lower jaw. Presumably Igbo, Nigeria.No longer availableDim. h 17 x b 12.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#346Een set van 4 massief houtgesculteerde bijzettafeltjes in Chinese stijl met glazen bladen.
A set of 4 solid wood carved side tables in Chinese style with glass tops.No longer availableDim. 65 x 50.5 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299Gilbert Van Hool“Jongen met rolkraag - Zelfportret”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Boy with turtleneck." Engraving. Signed and dated 1951.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#125Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#330Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0,40 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#387Een paar bronzen Japanse vazen, versierd met vogels en floraal decor, waarvan met bodem manco.
#377Een polychroom porseleinen bord met decor van figuren.
#411Een grote oude Chinese gemberpot met het geluksteken. Houten deksel. Niet gemerkt.
A large antique Chinese ginger jar with the lucky symbol. Wooden lid. Unmarked.No longer availableDim. h 32 x Ø 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#597Een Afrikaanse houtgesculpteerde voorraadpot met salamanders in het decor.
An African wood sculpted storage jar with salamanders in the design.No longer availableDim. h 43 x Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535Een Aziatisch tafeltje met hoftafereel. Jaren ‘60. (kleine scherf aan het glas hersteld).
An Asian table with a court scene. 1960s. (small chip in the glass repaired).No longer availableDim. 100 x 45 x 41 cmEstimate: € 40 / 60