Een vintage solifiore glaspasta vaas met blauw en bruin decor.

A vintage soliflore glass paste vase with blue and brown decoration.
Dim. h 33 cm
SKU: 2801250584.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #584
Estimate: € 40 / 60

  • #487

    A Chinese wooden jewelry box with brass fittings and jade inlay.
    Dim. 18 x 11 x 14cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #516

    Een massief grenen kast met gesculpteerde panelen. 19e eeuws.

    A solid pine cabinet with carved panels. 19th century.
    Dim. 115 x 80 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    Capo di Monte

    Een groep in meerkleurig porselein voorstellend 2 vissende zwervers, gemerkt Sartori, Capo Di Monte. Op houten sokkel. Minieme schade.

    A group in polychrome porcelain depicting 2 fishing beggars, marked Sartori, Capo Di Monte. On wooden base. Minimal damage.
    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #348

    Een Imari lamp bestaande uit een handbeschilderde vaas en koperen delen.

    An Imari lamp consisting of a hand-painted vase and brass parts.
    Dim. h 57 cm zonder kap
    Estimate: € 40 / 60
  • #239
    Gustaaf De Bruyne
    Period: 1914-1981

    Een lot van 6 etsen door Gustaaf De Bruyne, 5 zijn buiten de plaat gesigneerd. Bestaande uit 3 naakten, een havenmeisje, moeder en kind met fruitmand en een nieuwjaarskaart.

    A lot of 6 etchings by Gustaaf De Bruyne, 5 are signed outside the plate. Consisting of 3 nudes, a harbor girl, mother and child with fruit basket, and a New Year's card.
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #438

    Een paar Chinees porseleinen blauw en witte gemberpotten

    A pair of Chinese blue and white porcelain ginger jars
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #400

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met aquamarijn van +- 2 ct. en met briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with approximately ct. aquamarine 2 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0,20 ct.
    Dim. 4,62 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #259
    Jan Vercammen

    “UItgestrekt landschap”. Tekening. Gesigneerd.

    "Vast landscape". Drawing. Signed.
    Dim. 26 x 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #161

    Een composietbeeld van een zittende vrouw “Paolina Bonaparte da Canova” naar Ruggeri.

    A composite statue of a seated woman "Paolina Bonaparte by Canova" after Ruggeri.
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54
    R. Van Craes

    “Zomer Koninkrijk”. Lino. Gesigneerd.

    "Summer Kingdom." Linocut. Signed.
    Dim. 35 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een groene geslepen kristallen coupe. Gesigneerd onderaan. Beschadiging aan één tand, en enkele kleinere schilfers bovenaan.

    A green cut crystal coupe. Signed at the bottom. Damage to one tooth, and some smaller chips at the top.
    Dim. h 11,5 cm Ø 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00