Similar lots by type
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
-
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
-
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
-
#45Kwatta
“Zoologie”. Een vintage prentkaart boek anno 1934, uitgave door Kwatta.
-
#43Eumig
Een vintage 8mm, Eumig P8 Phonomatic projector, in originele verpakking.
-
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939
-
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
-
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#66Marc Sleen
“Nero”’. Een lot van 31 vintage strips, diverse titels, aantal dubbele exemplaren. Uitgaven 70’-80’. Bijgevoegd “Drakenomnibus”, HC.
-
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
-
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
Other lots in this auction
-
#67Vance Vernes
“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
-
#106Jozef Gallant
“10 klokjes”. Een zaadschilderij op paneel. Onderaan monogram JG. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1974.
"10 small bells." A seed painting on panel. Monogram JG at the bottom. Titled, signed, and dated 1974 on the reverse. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#18P. Regout & Co, Maastricht
Een lot van 6 porseleinen borden met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#135
Een grote Duits aardewerken bierpul met tinnen deksel in grijs en blauw.
A large German pottery beer stein with pewter lid in grey and blue. -
#4
Een lot kinderboeken, waaronder een sprookjes set, en vertaalde Japanse versies van het Lelijke eendje en Doornroosje; en een Chinese puzzel van knobbelzwanen.
A lot of children's books, including a set of fairy tales, and translated Japanese versions of The Ugly Duckling and Sleeping Beauty; and a Chinese puzzle of mute swans. -
#51
Een Art-Deco brieven- en dagbladhouder in hout en koper.
An Art Deco letter and newspaper holder in wood and copper. -
#178
Een vintage coupe in rood glas met smeedijzeren omlijsting in rozelaar.
A vintage coupe in red glass with wrought iron framework in rose motif. -
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
-
#92
Een lot fin de slècle glas, met vazen, karaffen en glazen. Diverse veelkleurige decors.
-
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose.