#46
Een vintage halsketting met zwart, wit en vegulde fantasiejuwelen.
A vintage necklace with black, white, and gold-plated costume jewels. -
#94
Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather. -
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration.
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
#223
Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
A lot of three different vintage handbags. -
#22
#127
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#119
Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
A wall clock/horse clock in wood. Late 20th century. -
#15
Een verguld bronzen wandlamp met florale elementen en 2 lichtpunten.
A gilded bronze wall lamp with floral elements and 2 light points. -
#281
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
#47
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
"POUR VOUS." A lot of 32 vintage magazines, year 1939. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.