Similar lots by type
-
#274
Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#68
Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25/40 -
#284Atlas Editions
“Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”
"Focke-Wulf Fw 200 'Condor' - 1937". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics"No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#57Corby of Windsor
Een elektrische kamerknecht - broekenpers.
Une presse à pantalon électrique de femme de chambre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 101 cmEstimate: € 40/50 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
"Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
Vase en verre incolore à bord doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#62
Een luchtertje met vier lichtpunten doorzichtig glazen en roze kraaltjes.
Lustre à quatre points lumineux en verre transparent et perles roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#46Goebel Crystal collection
Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un dauphin de cristal incolore satiné. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 15/25 -
#56Foppapedretti
Een elektrische kamerknecht - broekenpers op wieltjes.
Une presse à pantalons de femme de chambre électrique sur roulettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 103 cmEstimate: € 35/45 -
#279Atlas Editions
“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
"De Havilland DH-106 'Comète' - 1949". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics".No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#135Herra
“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#25
Een klein cartelklokje met console in de stijl van de Neuchateloises.
Une petite pendule cartel à console dans le goût des Neuchâteloises.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/40 -
#64
Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.
Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#273
Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#267
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/100 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 60/100 -
#66
Drie Afrikaanse houten beelden.
Trois statues africaines en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20/25 -
#61
Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.
Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 3035 -
#216
Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.
Lot de cinq vases en cristal incolore dont un de Bohème à cerclage en métal doré.No longer availableOnline onlyDim. +- h 25 cmEstimate: € 35/50 -
#190
Een Hotei van kunststof.
Un Hotei en plastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 15/25 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#282Atlas Editions
“Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
"Avro RJ100 'Jumbolino' - 1992". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics".No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#109
Een kleine vaas van Nanking aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en poterie Nankin. Cou mis à jour. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/30 -
#254
Een oude legerkijker van deels met leder bekleed messing. In verweerd lederen etui. Begin XXste eeuw.
Une vieille jumelle militaire en laiton partiellement recouverte de cuir. Dans étui en cuir patiné. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. H. 19 cmEstimate: € 50/70 -
#140
Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80 -
#147
Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.
Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 64 & 94 cmEstimate: € 100/120 -
#204
Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
Un baromètre banjo plaqué. Un instrument manque.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25/35 -
#91
Een achthoekige schotel van meerkleurig chinees porselein met bloemen, een reiger en twee vrouwen in een riksja voortgetrokken door een ree in het decor.
Un plat octogonal en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs, d'un héron et de deux femmes en pousse-pousse tiré par un cerf.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 40/50 -
#101Hutschenreuter, Bavaria
Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#177
Een lot Chinees en Japans porselein bestaande uit drie borden (Ø 22 cm) en twee Imarivazen waarvan een deksel.
Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#239
Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#126Callaway Big Bertha
Een golftas met 12 clubs (Eén van Bridgestone), golfschoenen, handschoenen, ballen en tees.
Un sac de golf avec 12 clubs (dont un de Bridgestone), des chaussures de golf, des gants, des balles et des tees.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 100/150 -
#124
Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.
Objet en stéatite à décor de paysage sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 x 12 x 4 cmEstimate: € 60/80