Similar lots by type
-
#637
Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#131Lejan
“Tortelduifjes”. Een art deco beeld van roze aardewerk. Gesigneerd.
“Tourterelles”. Sculpture art déco en faïence rose. Signée.No longer availableEstimate: € 65/80 -
#9
“Schots bruidspaar bij een boom”. Een siervaas van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
“Jeune mariés écossais sous un arbre”. Vase décoratif en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#553
“Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.
“Couple”. Sculpture en faïence à glaçure grise sur socle en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#806
Een gedeeltelijk servies van Staffordshire met rode landschapsdecors, bestaande uit zeven grote borden, zes kleine borden, twee kommen, drie kommetjes met onderbordjes en drie schaaltjes. We voegen er twee terrines van Beiers porselein aan toe.
Partie de service de Staffordshire à décor de paysages en rouge, comprenant sept grandes et six petites assiettes, deux bols, trois tasses et soucoupes et trois petits plats. Nous ajoutons deux terrines en porcelaine de Bavaria.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#558
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180 -
#2
Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk
Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 40/60 -
#349Becquet
Een kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.
Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 20/25 -
#417
“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#663
Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 250/400 -
#151Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
Een meisjesbuste van pijpaarde met beige patina. Achteraan gesigneerd.
Buste de fille en terre de pipe à patine beige. Signé au verso.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#382
Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.
Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#568
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/160 -
#143Lemanceau
“Herten”. Een art deco groep van wit aardewerk. Gesigneerd.
“Cerfs”. Groupe art déco en faïence blanche. Signé.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#271Longwy
Een bureaustel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de bureau en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 160/180 -
#653
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50/80 -
#659Slack & Brownlow, Manchester
Een aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.
Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/60 -
#768Jan CockxPeriod: 1891-1976
Een kruik van blauwgroen geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Cruche en faïence à glaçure verte-bleue. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#11
Een plaquette en een zittend naakt van terracotta. Het eerste gesigneerd ‘Van der Kaai’, het ander gemerkt ‘Gmunder, Austria”.
Plaquette et nu assis en terre cuite. La première signée Van der Kaai, l’autre avec la marque Gmunder, Austria.No longer availableDim. h: 34 & 21 cmEstimate: € 30/50 -
#528
Een bolle pot van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Pot sphérique en faïence à glaçure verte. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#14Longwy
Een hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.
Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø; 22 cmEstimate: € 40/50 -
#363Sarreguemines
Een vaas van meerkleurig aardewerk met getorst decor. Omstreeks 1900.
Vase en faïence polychrome à décor torsadé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#12
Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#337
Een lot van vier Delftse tegels. Barst en beschadiging.
Lot de quatre carreaux de Delft. Fêle et dégât.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 20/40
Other lots in this auction
-
#617
Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 141 x 91 cmEstimate: € 200/240 -
#737
Een vintage lamp van groengeglazuur aardewerk.
Lampe vintage en faïence à patine verte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#101
Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois avec cinq lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 140/160 -
#540
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een waterbuffel met kalf.
Netsuke en ivoire sculpté en forme d’un buffle et son veau.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 60/100 -
#94Marcus Designs England
“Agincourt”. Twee handgeschilderde gipsen plaquettes met historische voorstellingen.
“Agincourt”. Deux plaquettes en plâtre peintes à la main avec des représentations historiques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#323
“Luipaarden”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Léopards”. Groupe en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 60/80 -
#231
Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400/600 -
#8
Een lot verschillende vergrootglazen.
Lot de différentes loupes.No longer availableEstimate: € 55/70 -
#612
“Paleis”. Een foto op plexiglas.
“Palais”. Photo sur plexiglas.No longer availableDim. 180 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#656
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis d’Orient en laine noué main. Usagé.No longer availableDim. 350 x 244 cmEstimate: € 40/60 -
#495
Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen, twee laden vooraan en twee valse laden aan de andere kant. Omstreeks 1870.
Table d’appoint en acajou à deux abattants, deux tiroirs d’un côté et deux faux tiroirs de l’autre. Vers 1870.No longer availableDim. H. 73 x 53 x 34 cmEstimate: € 150/180 -
#107
“Ridder met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons met een schaaltje van kleurloos kristal.
“Chevalier à cheval”. Groupe en bronze à patine foncée avec une coupe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200