• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

A cherry wood display cabinet with 4 doors.
Dim. 213 x 123 x 45 cm
SKU: 2511250156.
Categories: Glas, Hout, Meubel, XXe eeuw.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #156
Estimate: € 150 / 250

  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #590
    Mobitec

    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #600
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #149
    De Coene

    Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.

    An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
    Dim. 160 x 210 x 43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #463

    Een bolvormige art-deco hanglamp van opaline glas.

    A spherical art deco pendant lamp made of opaline glass.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Een 18e eeuwse houten Madonna met kind, resten van polychromie.

    An 18th-century wooden Madonna with child, traces of polychromy.
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #515

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
    Dim. 141 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600

  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #546

    Een kaptafel/kast met laden in Louis-Philippestijl, marmeren blad binnenin, op wieltjes, spiegel manco.

    A dressing table/cabinet with drawers in Louis Philippe style, marble top inside, on wheels, mirror missing.
    Dim. 98 x 80 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #512
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Twee jonge vrouwen in hun slaapkamer’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts ‘86. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Two young women in their bedroom’, oil on panel. Signed L. Sebregts ‘86. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under the guidance of Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #445

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental rug.
    Dim. 335x247 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #429
    Bamileke

    Een Sanza muziekinstrument van hout met bamboe. Rijkelijk gebeeldhouwd hout. Kameroen.

    A Sanza musical instrument made of wood with bamboo. Richly carved wood. From Cameroon.
    Dim. L.44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #474
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 2000.

    "Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated 2000.
    Dim. 22 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #79

    ‘La Piéta’, een herdoekte 19e eeuwse kopie naar Antoon Van Dijck.

    ‘La Piéta’, a re-canvas 19th-century copy after Antoon Van Dijck.
    Dim. 29/52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #570

    Vier diverse koperen armbanden. Afrikaans werk.

    Four diverse copper bracelets. African work.
    Estimate: € 40 / 50
  • #260

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,5 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1,5 ct.
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #124
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Vluchtelingen onder een stormachtige hemel’, olieverf op doek. Getekend A. De Laet, 1914.

    'Refugees under a Stormy Sky', oil on canvas. Signed A. De Laet, 1914.
    Dim. 73/94 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #294
    A. Geudens

    “Melaan”. Gravure op papier. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Canal. Engraving on paper. Signed outside the plate."
    Dim. 24,5 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00