#339Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
#492Marc Hermans“Terneuzen II”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso gesigneerd en getiteld.
#495Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1/2 Pond, Elisabeth II, 1953. Au 917/1000 3,99 g.
A South African coin. 1/2 Pound, Elizabeth II, 1953. Au 917/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 280 / 320 -
#260Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct. en twee citrines 2,97 ct. en twee aquamarijnen 0,64 ct. en twee amethisten 8,97 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.82 ct., two citrines 2.97 ct., two aquamarines 0.64 ct., and two amethysts 8.97 ct.No longer availableDim. 10,09 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#9A. Frank“Paard en Toren - Tweede Staat.” Ets & Aquatint op papier. Genummerd 4/4. Gesigneerd buiten de plaat.
"Horse and Tower - Second State." Etching & Aquatint on paper. Numbered 4/4. Signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Een vintage groene Murano glaspasta schaal.
#247Maurice FrécourtEen paar Art Deco bronzen boeksteunen in de vorm van vogels op marmeren voet. Gesigneerd op de achterzijde. Medio 1930.
#301Een albasten tafellamp van een dame in een schelp op marmeren voet.
#400Een zilveren munt uit Italië. 5 Lire, Victor Emmanuel 1818, Koninkrijk Sardinië. Ag 900/1000 24,62 g.
A silver coin from Italy. 5 Lire, Victor Emmanuel 1818, Kingdom of Sardinia. Ag 900/1000 24.62 g.No longer availableEstimate: € 100 / 140