#421
Een Afrikaans metalen beeld in de vorm van een vrouw met kruik op het hoofd.
#31
Cinq albums chromo: - Trois albums sur la géographie, édités par Chocolate Jacques. - Deux albums sur le folklore belge, édités par Côte-d’or.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#608
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
#403
Twee bronzen Boeddhahoofden.
#659
Een cilindervormige penseelvaas van Chinees porselein met een decor van zotjes.
#451
Een etnisch bronzen beeld.
#285
#52
Een triptiek met reproducties naar de Aanbidding der Koningen.
#186
Gebombeerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met vijf laden. Mooie fineer van diverse houtsoorten, vergulde koperen monturen. Marmeren blad.
Commode tombeau bombée de style Louis XV à cinq tiroirs. Beau placage de bois divers, cadres en cuivre doré. Dessus en marbre.No longer availableDim. 89 x 134 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#381Bradford Exchange.
#407
Twee gebeeldhouwde stenen beelden, Afrikaans werk.
Deux gravures en pierre sculptée, travail africain.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#53
Une paire de cassettes de couvercle en zamac sur socle en marbre. Une avec socle endommagé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60