Similar lots by type
-
#226TaneEen lot van twaalf sterling zilveren onderborden. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze dessous-de-plats en argent. Poinçons mexicains sterling. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 7452 g Ø 29 cmEstimate: € 3500 / 4000 -
#318Een lot zilver bestek, bestaande uit een tweedelig en een driedelig serveerbestek, een set van zeven dessertmesjes en -vorkjes, twee botermesjes en een cocktailvorkje.
Lot de couverts en argent comprenant un couvert de service deux pièces et un trois pièces. Une suite de sept couteaux et fourchettes de dessert, deux couteaux à beurre et une fourchette à cocktail.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.
No longer availableDim. +/- 1665 gEstimate: € 750 / 850 -
#423Een coupe van gedreven zilver, versierd met hindoeïstische scènes in hoogreliëf in vijf compartimenten verdeeld.
Coupe en argent repoussé décorée de scènes hindouistes en relief dans cinq compartiments.No longer availableDim. +/- 741 g. Ø 18 cmEstimate: € 600 / 800 -
#207Een zilveren korf met gedreven floraal decor. Keuren van Sheffield, datumletter I voor 1818 (?), dutymark George IV, makersmerk IK-IW & Co (?).
Panier en argent à décor de fleurs repoussées. Poinçons de Sheffield, lettre date I pour 1818 (?), poinçon d’accise George IV, poinçon d’orfèvre IK-IW & Co (?).No longer availableDim. 1375,40 g L. 35 cmEstimate: € 750 / 850 -
#256Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
Bain marie en argent sterling ajouré.No longer availableDim. 740, 31 g Ø 23 cmEstimate: € 320 / 420 -
#384Een etui met twaalf dessertvorkjes en een taartenschep met 800 promille zilveren handvatten. We voegen er een slabestek, eveneens met zilveren handvatten aan toe.
Etui contentant douze fourchettes à dessert et une pelle à tarte aux manches en argent 800‰. Nous ajoutons un couvert à salade également aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#236Een zilveren schaal op drie pootjes, versierd met florale motieven in reliëf op de vleugel.
Plat en argent sur trois pieds décoré de motifs floraux en relief sur l’aile.No longer availableDim. 677,30 g Ø 26,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#216TaneEen serie van twaalf onderborden van vermeil. 925‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Suite de douze dessous-de-plats en vermeil. Poinçons mexicains d’argent sterling 925‰. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 9984 g Ø 30 cmEstimate: € 4500 / 5500 -
#196Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.
Garniture de café et de thé en argent 835‰ au côtes torses. Poinçons allemands.No longer availableDim. +/- 1665 gEstimate: € 750 / 850 -
#188Een zilveren schaal met gechantourneerde rand met gedreven bloemenmotief. Gemerkt onderaan: Lebrun Paris. Eerste gehaltemerk.
Plat en argent au poinçon français pour le premier titre. Bord chantourné aux motifs florales repoussés. Poinçon d’Orfèvre: Lebrun, Paris.No longer availableDim. 840 gEstimate: € 450 / 500 -
#734TakehikoEen zilveren zeiljacht op een houten voetstuk. 985 ‰.
Voilier en argent sur socle en bois. Poinçon de 985‰.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246TandeEen lot van twaalf kleine onderborden van sterling zilver. Mexicaans werk.
Lot de douze dessous-de-plats en argent sterling. Travail mexicain.No longer availableDim. +/- 4944 g Ø 22,5 cmEstimate: € 2300 / 2800
Other lots in this auction
-
#51Een lot varia, bestaande uit een aardewerken lampje, een houten groepje, twee moderne beeldjes van kunststof, drie lijstjes en een tegel.
Lot varié comprenant une petite lampe en faïence, un groupe en bois, deux statuettes modernes en plastique, trois cadres et un carreau.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#33Een paar geelkoperen wandkandelaars in Lodewijk XIV-stijl met drie lichtpunten en een spiegeltje.
Paire d’appliques en cuivre jaune de style Louis XIV à trois lumières au dessous d’un miroir taillé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#792Granni Palazzoli & Franco Sita“Castello’. Een rondboog met een afbeelding van een XVIIIe eeuws kasteel. Olieverf op doek.
“Castello”. Huile sur toile. Représentant un château du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 85 x 135 cmEstimate: € 50 / 80 -
#403Een inktstel van verguld koper met een dubbele inktpot en centraal versierd met een engeltje.
Encrier en cuivre doré avec deux récipients et surmonté d’un angelot central.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#561Een dekselvaas van polychroom porselein. Decor van personages in uitsparingen, naar Qinglong-voorbeeld. Chinees werk.
Vase couvert en porcelaine polychrome. Décor de personnages dans des cartouches. D’après les exemples de Qinglong. Travail chinois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#195ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300 / 400 -
#509C. Daems“De Amerigo Vespucci”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“L’Amerigo Vespucci”. Huile sur toile. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#653Een ronde, platte doos van polychroom porselein met decor van personages en bloemen. Chinees werk.
Boîte ronde aplatie en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et de fleurs.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#543Een schelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 65 / 80 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120 / 150 -
#299“De aanbidding der wijzen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“L’Adoration des Mages”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 81 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#672“Vrouw met draaiend hoofdje”. Japanse ivoren netsuké, gemerkt.
“Femme à la tête tournante”. Netsuké japonais en ivoire. Avec marque.No longer availableDim. H. 5,5 cmEstimate: € 70 / 100

