#133
Een lot van drie wagons, bestaande uit een gesloten goederenwagon van de Belgische spoorwegen en een Pullman-wagon van Liliput en een gesloten goederenwagon van de Luxemburgse spoorwegen van Piko. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#213Philips
Een oude radio in bakelieten kast. Type 616L. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#188Philips
Een oude radio in kast van bakeliet en bekleed metaal. Type 2514. Bouwjaar 1928.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. b: 37 cmEstimate: € 120/140 -
#159Philips
Een oude radio in kast van bakeliet en hout. Type 720A. Bouwjaar: 1931.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#55Sony
Een vintage draagbare radio op batterijen Omstreeks 1972.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 8,2 x 8,3 x 8,2 cmEstimate: € 25/35 -
#196Minerva Radio
Een draagbare radio, model ‘Mirella’. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. b: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#94
Een oude luidspreker in bakelieten kast. Model ARS 212. O,7 watt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 75/100 -
#30Philips
Een oude radio. Type Pionnier. Bouwjaar 1936.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 75/100 -
#136Märklin
Een lot van acht verschillende personenwagons van de Duitse spoorwegen, waarbij een restauratiewagen en een bagagewagon in originele doos. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 € -
#9Ekco
Een oude radio in bakelieten kast. Type AD 36. Bouwjaar 1935.
No longer availableOnline onlyActive bid: 382.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 250/350 -
#48HECO
Een ronde luidspreker in bakelieten kast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 17 cmEstimate: € 100/140 -
#54Beach Boy radio
Een draagbare tranistorradio met retro-look. Chinese makelij, 1998.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 25/35