• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een rieten mandje.

An ancestor figure made of carved wood in a woven basket.
Dim. h 40 cm
SKU: 2511250457.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #457
Estimate: € 80 / 120

  • #82
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het einde van de mis’, olieverf op doek. Getekend H. J. Pauwels.

    'The end of the mass', oil on canvas. Signed H. J. Pauwels.
    Dim. 63/63 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #461
    Bamoun

    Een staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout. Kameroen.

    A staff of a tribal chief made of carved wood. Cameroon.
    Dim. 92 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #238
    Capo di Monte

    Een lot van 6 beeldjes in meerkleurig porselein, gemerkt Capodimonte.

    A lot of 6 figurines in multicolored porcelain, marked Capodimonte.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #294
    A. Geudens

    “Melaan”. Gravure op papier. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Canal. Engraving on paper. Signed outside the plate."
    Dim. 24,5 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #416

    Een Chinees roodgelakte ‘High Chest’ 19e eeuw, Qing Dynastie.

    A Chinese red lacquered 'High Chest' 19th century, Qing Dynasty.
    Dim. 125 x 153 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #68

    Een lot van twee houten beelden, Moeder en kind (gemonogrammeerd FA), met wapenschild en Maria van Bourgondië (kleine schilfer bovenaan rechts, en herstelling boven links)

    A lot of two wooden sculptures, Mother and Child (monogrammed FA), with coat of arms, and Mary of Burgundy (small chip at top right, and repair at top left)
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #301

    Een adelaar met uitgespreide vleugels van VSL kristal. Gemerkt.

    An eagle with outstretched wings in VSL crystal. Marked.
    Dim. H 24, B 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #395

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 235 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #186

    Een legkast met twee vitrinedeuren en onderaan één lade. Wortelfineer.

    A cupboard with two glass doors and one drawer at the bottom. Root veneer.
    Dim. H 21, B 122, D 44 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #196

    Een gefineerde houten commode met 3 laden.

    A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers.
    Dim. 88 x 125 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #543

    Een lot beeldjes van Swarovski kristal. Bestaande uit; een piano, een trein, een mobiele telefoon, een vleugelpiano, twee bloemen, een schommelpaard, een schelp, een belletje, een sneeuwman, een tafeltje en een buisje.

    A lot of Swarovski crystal figurines. Including: a piano, a train, a mobile phone, a grand piano, two flowers, a rocking horse, a shell, a bell, a snowman, a table, and a small tube.
    Dim. Hoogte 1-10 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00