#88Rosenthal“De drie Gratiën.” Een wit porseleinen lampenvoet naar Karl Himmelstoss. Middenste kolom ontbreekt. Gemerkt Rosenthal Bavaria.
#110Een paar 18 kt witgouden oorbellen met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,81 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings with diamonds totaling 0.81 ct.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 550 / 650 -
#537Bamun ‘Mbanga’ chef stalen ceremoniële halsband met 10 bronzen hoofden gedecoreerd.
Bamun 'Mbanga' chief iron ceremonial collar decorated with 10 bronze heads.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#235Een set van 12 zilveren shotglaasjes, Frans gekeurd: Minerva en hoofdletters LN met een boompje tussen de letters. 85 gram. Gedeukt.
#411Een paar beelden van gebeeldhouwd hout met voorstelling van een gestileerde man en vrouw.
A pair of carved wooden sculptures depicting a stylized man and woman.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#29Een Lloyd Loom stoel met datering: Mar. 37.
#457Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een rieten mandje.
#215A. RemisiewiczPeriod: 1989‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.
#554Een abstract sculptuur, roze marmer op zwart marmeren voet. Niet gesigneerd.
An abstract sculpture, pink marble on a black marble base. Not signed.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#203Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.
#26Een massief houten zwartgeschilderd bijzetmeubel.
A solid wood black-painted side table.No longer availableDim. 119 x 46 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Een slang op sterk water.
A preserved snake in alcohol.No longer availableDim. Hoogte 23, Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60