Similar lots by type
-
#348
Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80/120 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180/250 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100/140 -
#9
Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20/25 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50/80 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120/180 -
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450/500 -
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300/400 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000/1250 -
#8
Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#736
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80/100 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320/400 -
#756
Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000/3000 -
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150/250 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30/40 -
#310
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180/250 -
#405
Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80/100 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#388
Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30/40 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#753
Een handgeknoopt zijden tapijt met een mihrab in het decor.
Tapis d’Orient en soie au mirhab. Noué main.Dim. 163 x 94 cmEstimate: € 480/560 -
#114Félix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd “FT”.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Monogrammé FT.Dim. 16 x 12,5 cmEstimate: € 80/120 -
#363Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.
Tapis persan en laine sur coton à motif d’échiquier.Dim. 320 x 217 cmEstimate: € 200/300 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct.Dim. 2,71 gEstimate: € 850/950 -
#556
Mahoniehouten ladenkastje met tien laden. Houten sleutelgaten. Twee kleine mouluurtjes ontbreken. Tijdperk Louis-Philippe.
Chiffonnier en acajou à dix tiroirs. Serrures en bois tourné. Deux petites moulures manquent. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 155 cmEstimate: € 200/300 -
#147Sitzendorf
Twee beeldjes van een jongen en een meisje met bloemen van polychroom porselein Beiden onderaan gemerkt. Gaaf.
Deux statuettes d’un garçon et d’une fille aux fleurs en porcelaine polychrome. Marquées sous les bases.Estimate: € 60/80 -
#411
Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rosedecor van wijzen.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de sages.Dim. h: 47 cmEstimate: € 200/400 -
#477
Twee Chinese dekselpotjes van capucineporselein met een famille rose-decor in uitsparingen. XIXe eeuw.
Deux petits pots couverts en porcelaine de Chine dite capucine à décor famille rose dans des cartouches. XIXe siècle.Estimate: € 40/60 -
#253
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.Estimate: € 60/80 -
#692
Een staande klok met eikenhouten kast. Wijzerplaat beschilderd met bloemenmand. Midden XIXde eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran peint d’un panier aux fleurs. Milieu du XIXe siècle.Estimate: € 300/400 -
#120
Een 14 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune et blanc 14 ct.Dim. 23,26 gEstimate: € 350/550 -
#578
Een lot van zevenenvijftig filmaffiches voor Franstalige films uit de jaren ‘60, ‘70 en ‘80.
Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films français des années 70 et 80.Estimate: € 150/200