#118Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
#270Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Two hand-knotted oriental wool rugs.No longer availableOnline onlyDim. 173 x 96 & 156 x 106 cmEstimate: € 30 / 40 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
#275ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
A lot of three small hand-knotted Persian wool rugs.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 60 & 65 x 72 cmEstimate: € 20 / 30 -
#154Een verzilverde ovale schotel met glazen inleg.
A silver plated oval dish with glass inlay.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 31 cmEstimate: € 15 / 25 -
#130Willy Broeckaert“Bloemen in vaas”, schilderij olieverf op doek, afgebeeld stilleven met bloemen, onderaan gesigneerd “Broeckaert Willy, 1977.
#225Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.
A short musketeer sword. Possibly XVIIIth century.No longer availableOnline onlyDim. l: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103Maria Innocentia HummelHum 6/0 Jägerlein, Sensitive Hunter, #987, gesign onderaan, in originele doos
Hum 6/0 Jägerlein, Sensitive Hunter, #987, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyDim. 12cmEstimate: € 70 / 100 -
#217Bruno WiskemannEen reeks van twaalf witmetalen kommetjes op voet. Gemerkt en in etui.
#86Twee verschillende vaasjes jaren ‘70 in faience, h 16 cm x Ø 15 cm en h 11 cm x Ø 11,5 cm.
Two different 1970s vases in faience, h 16 cm x Ø 15 cm and h 11 cm x Ø 11.5 cm.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#127Schaaltje van blauw Boheems glas.
Dish of blue Bohemian glass.No longer availableOnline onlyDim. h 11 cm x b 23 cmEstimate: € 25 / 45 -
#298NainEen karpet van wol en zijde versierd met een tuindecor.
A wool and silk rug decorated with a garden decor.No longer availableOnline onlyDim. 120 x 83 cmEstimate: € 40 / 50