Een vroeg 20ste eeuwse fauteuil met chesterfield zitting.

Een vroeg 20ste eeuwse fauteuil met chesterfield zitting. Regency-stijl.

An early 20th-century armchair with Chesterfield seat.+++²
Dim. H: 78 cm
SKU: 2810250576.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #576
Estimate: € 60 / 80

  • #56

    Een rijkelijk gesculpteerde houten sierstoel, met een lage zit en een hoge rug. Indonesisch werk.

    A richly sculpted wooden decorative chair, with a low seat and high backrest. Indonesian work.
    Dim. Zit 36 cm, rug 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #224

    Een oude spiegel met een gipsen kroon in de vorm van twee tortelduifjes en een rozenkrans.

    An old mirror with a plaster crown in the shape of two lovebirds and a rosary.
    Dim. 115/64 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #121
    Christofle France

    Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl met rijkelijk gedreven versiering. Gemerkt.

    A pair of silver-plated metal candlesticks in Louis XIV style with richly embossed decoration. Marked.
    Dim. H. 21.50 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #384
    Frans Mortelmans

    ‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with flower vase', oil on canvas. Signed; F. Mortelmans.
    Dim. 55/30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #465

    Een Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    A Persian hand-knotted wool carpet.
    Dim. 138/210 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183
    Jean Lambert Rucki
    Period: 1888-1967

    Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.

    Bronze art deco crucifix in two colors. Signed.
    Dim. 20 x 19,5 (33 x 25) cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #114
    Jean Julien Godenne
    Period: 1830-1926

    “Het vertrek van de vissers”. Olieverf op paneel. Met authentificatie door een familielid op verso.

    "The Departure of the Fishermen". Oil on panel. Authenticated by a family member on the reverse.
    Dim. 27 x 43 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #119
    Robbedoes

    A Robbedoes collector's album, 22nd edition. Compilation of Robbedoes weekly magazine. 9th year, no. 388 - September 4, 1947. Includes 18 Robbedoes weekly magazines. Mid-1947.
    Estimate: € 150 / 200
  • #135

    Twee wit marmeren zuilen bestaande uit drie losse delen.

    Two white marble columns consisting of three separate parts.
    Dim. h
    Estimate: € 400 / 600
  • #347

    Een schaaltje en een terrine van meerkleurig Chinees aardewerk. Met een decor van personages aan het hof. Niet gemerkt.

    A small bowl and a tureen of multicolored Chinese earthenware. Decorated with court figures. Not marked.
    Dim. 24/20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #178

    Een vaas in Delfts aardewerk, gemerkt PK, plateelbakkerij Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), onder beheer van Pieter Gerritsz. Kam, werkzame periode 1700 - 1705.

    A vase in Delft earthenware, marked PK, pottery Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), managed by Pieter Gerritsz. Kam, active period 1700 - 1705.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00