#549Capodimonte“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
"Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.No longer availableDim. 29 x 35 x 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
An 18kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.56 ct. HVS2, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct. FVVS.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#565Jef Van TuerenhoutEen kunstmap van Jef Van Tuerenhout.
#475Cartier ParisEen vergulde aansteker, gemerkt Cartier Paris, in origineel doosje, met papieren.
#324Oscar Lippens“Park Otterlo”. Aquarel. Gesigneerd.
"Park Otterlo." Watercolor. Signed.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124J. De Pooter (?)“Vissersboot op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fishing boat at sea". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Lot van 8 Westerwald bierkruiken en 1 bierpul.
#397EOS 400D CanonEen digitaal fototoestel, Canon EOS 400D met 3 lenzen: Canon compact macro lens EF 50mm 1:2.5, Canon EFS 18-55mm en Canon zoom lens EF 75-300mm 1:4-5.6 II. Tweede batterij en lader aanwezig.
A digital camera, Canon EOS 400D with 3 lenses: Canon compact macro lens EF 50mm 1:2.5, Canon EFS 18-55mm, and Canon zoom lens EF 75-300mm 1:4-5.6 II. Second battery and charger included.No longer availableDim. 9.5 x 13 x 8 cm (body)Estimate: € 80 / 120 -
#596Klein model armzetel met gebloemde stof. Hoogte van de zitting: 38 cm.
#33Een zilveren Mesh handtasje gemerkt 800, met een gewicht van 425 gram. Met een extra beugel binnenin.
A silver mesh handbag marked 800, weighing 425 grams. With an additional frame inside.No longer availableDim. 14/20 cmEstimate: € 180 / 250