Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vrouw met bloemen en twee kleine bustes van wit biscuit. Gemerkt.
Capodimonte

Een vrouw met bloemen en twee kleine bustes van wit biscuit. Gemerkt.

Online only
Dim. h: 22 & 14 cm
SKU: 0104190064.
Category: Biscuit.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #64
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #114
    Kaiser

    Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 20

Other lots in this auction

  • #4

    Twee verschillende karpetten.

    Deux carpettes différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #213
    J. Peeters

    “Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.

    “Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #270

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #226
    Mirao

    “Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.

    Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #1

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met blauw-witte bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 & 34 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #243
    L. Cuvelier

    “Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137

    Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’

    No longer available
    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #26

    Een gietijzeren sierschild met een slagveldscène en heraldische symbolen in reliëf. Onderaan beschadigd. We voegen er een opengewerkte schaal, eveneens van gietijzer, aan toe.

    Un bouclier de décoration avec blason en fonte, représentation d’une scène de bataille et symboles héraldiques en relief. Dégât en dessous.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #22

    Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More