Een vrouw met bloemen en twee kleine bustes van wit biscuit. Gemerkt.
Capodimonte

Online only
Dim. h: 22 & 14 cm
SKU: 0104190064.
Category: Biscuit.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #64
Estimate: € 30 / 40

  • #114
    Kaiser

    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 20

  • #275

    Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #260

    “Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.

    Online only
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 6 / 12
  • #324
    Akai AP-Q310

    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #297

    “Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #59

    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #3
    Mori

    Wollen Oosters karpet. Handgeknoopt.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #276

    Een gepolychromeerd houten boegbeeld.

    Online only
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #182
    Nin

    “Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 24 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #16

    Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #158
    Irididi

    “Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 54 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #264
    Imhof

    Een messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.

    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #186
    Berten Speeckaert

    “Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00