#1Val Saint Lambert
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15 -
#37
Een vierarmige kandelaar van messing en onyx.
#165
Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
#169
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#296
#154
Een glazen fotoframe in voetstuk van marmer, versierd met een hertje van zamak.
#78
#124
Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#227Camden
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#38Val Saint Lambert
Een coupe van blauw glas. Gemerkt.
#137Val Saint Lambert
Vase cylindre en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 50/80