Similar lots by type
-
#703Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.
Hotei assis avec un sac. Cuivre jaune. Servant comme garde pinceaux.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#638Guglielmo PugiEen vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900.
Buste de femme en albâtre sculpté. Signé au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#647Twee grote damesbustes van Afrikaans hout.
Deux grands bustes de femmes en bois africain.No longer availableDim. 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#251Pelle (Maurice Pelgrims)“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
“Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#643Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole.
Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#417“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#588Emile Louis Picault“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#217Ernest PatrisPeriod: 1909-1981“Negen monniken”. Een groep van bruinrood gepatineerd gips/terracotta(?) op een stenen sokkel. Gesigneerd.
“Neuf moines”. Groupe en terre de pipe à patine rouge-brune sur socle en pierre. Signé.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 260 / 360 -
#681Maurice “Pelle” PelgrimsDrie bustes en een naakt van gebeeldhouwd hout. Allen gesigneerd.
Trois bustes et un nu en bois sculpté. Chaque pièce signée.No longer availableDim. h: 26 - 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#495Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen, twee laden vooraan en twee valse laden aan de andere kant. Omstreeks 1870.
Table d’appoint en acajou à deux abattants, deux tiroirs d’un côté et deux faux tiroirs de l’autre. Vers 1870.No longer availableDim. H. 73 x 53 x 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#201“Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#641“Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.
“Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#237Een wandklok met houten kast.
Pendule murale en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#364Rosenthal“Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#74“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.
“Bacchus dansant”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 300 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350 / 500 -
#557Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#622Een bas-reliëf als voormalig deel van een lambrisering met een voortstelling van twee engeltjes. XVIIIe eeuw in XIXe eeuwse kader.
Relief faisant partie d’un labris représentant deux angelots. XVIIIe siècle. Cadre du XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 200 / 240 -
#627Pol CockxPeriod: °1935“Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.
“La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#567Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#598Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957“Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.
“Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#12Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#109“De melkboerin”. Aquarel op papier. Gesigneerd (gedeeltelijk onder de passe-partout). XIXe eeuw.
“La laitière”. Aquarelle sur papier. Signée (signature partiellement sous le passe-partout). XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 100 / 160 -
#220Een armband van zilver bezet met ovale amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
Un bracelet en argent serti d’une améthyste ovale ayant un poids total de ± 8 ct.No longer availableDim. 12,92 gEstimate: € 250 / 350 -
#607Een lange spiegel met een facetgeslepen lijst.
Long miroir au cadre taillé en facettes.No longer availableDim. 200 x 25 cmEstimate: € 130 / 150 -
#117Een oud vuursteengeweer. XIXe eeuw. Slijtage.
Fusil à silex ancien. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 120 / 180 -
#425Een naaitafeltje van gevlochten riet met twee opbergvakjes in twee niveaus.
Table d’ouvrage cannée comprenant deux coffrets sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 50 / 60 -
#497Een Afrikaans houten masker. Kambula, D.R.Congo.
Masque en bois. Kambula, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 140 -
#133Een milieu de table van kleurloos kristal en koper, gedragen door twee honden van zamak en op een houten voetstuk.
Milieu de table en cristal incolore et cuivre, porté par deux chiens en régule et sur une base en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#761Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een zwarte vrouw.
Tirelire en fonte polychrome en forme d’une femme noire.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#357Een lampje van gebronzeerd koper met een kap van glas in lood in de vorm van een schildpad.
Petite lampe en cuivre bronzé à abat-jour en vitrail en forme de tortue.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#303Een tafelklokje in Engelse stijl.
Une pendule de table en style anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#59Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
Deux images architecturales. Epoque Empire.No longer availableDim. 30,5 x 19 cmEstimate: € 80 / 120

