Similar lots by type
-
#233
“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk. Kleine letsels en manco’s.
”Voyageur et pipe”. Une sculpture chinoise. Petits dégâts et manquants.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#141
Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).
Une paire de statues en bois. Yoruba, Niger.No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. H. 102 cmEstimate: € 150/200 -
#188
“Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
“Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#20
Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.
Deux haut-reliefs africaines de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 30/40 -
#168Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#88
“Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.
”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 100/150 -
#386
Een Afrikaanse houten drum. Vermoedelijk Senegalees.
Tambour africain en bois. Probablement Sénégal.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h; 85 cmEstimate: € 30/40 -
#117
Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.
Un haut-relief en bronze à trois personnages. Bénin.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 19 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#115
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#375
Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.
Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.No longer availableOnline onlyActive bid: 160.00 €Dim. 20 x 20 cmEstimate: € 200/220 -
#5
Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.
Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 44 x 56 cmEstimate: € 50/80 -
#400
Een paar Nigeriaanse snaarinstrumenten, gemaakt van kalebassen met schelpjes en vacht.
Une paire d’instruments à cordes, fait à partir de kalebas, coquilles et fourrures.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 60 cmEstimate: € 30/50 -
#190
Een paar Nanking balustervazen met krijgerdecor. Onderaan gemerkt, één schilfer aan de bovenrand.
Une paire de vases balustre Nanking, décor de guerriers. Marque sous la base, un éclat au bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. H. 55 cmEstimate: € 80/120 -
#268
“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 60/100 -
#381
Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje (gebarsten) met deksel. Afrikaans werk.
Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 50/80 -
#247
Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.
Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 60/100 -
#98
Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).
Une statue en bronze d’un prince de Bénin. Asante, Ghana.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. H. 25 cmEstimate: € 150/200 -
#133
Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.
Une statue en bois dur sculpté. Afrique, mi-XXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#366
Een paar Afrikaanse voorouderbeelden, afgewerkt met textiel, haar en kralen.
Paire de statuettes d’ancêtres africaines aux détails en textile, cheveux et perles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#217
Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.
Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 34 & 35 cmEstimate: € 80/120 -
#58
Een houten speculaasvorm met vier figuren.
Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L: 49 cmEstimate: € 30/50 -
#323
Een lot van vier verschillende houten doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 40/60 -
#151
Een vijfdelige inro van goudgelakt hout met een Takamaki-decor van een bergachtig landschap. Schilfers aan één zijkant.
Un Inro en cinq pièces et décor Takamakie d’un paysage montagnard. Eclat à un côté.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 100/150 -
#108Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#24
Een grote coupe op voet van paars en kleurloos kristal met geslepen decor. Inscriptie ‘Val St. Lambert’ onderaan.
Grande coupe sur piédouche en cristal taillé partiellement coloré mauve dans la masse. Marque Val Saint-Lambert sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. Ø: 27,5 cmEstimate: € 80/100 -
#53
Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.
Un plat en faïence d’Espagne à émaux à lustre métallique.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 39 cmEstimate: € 30/50 -
#234E. Cahn
“Visser met meisje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 10-02-1905.
”Pêcheur et jeune fille”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 10-02-1905.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 20 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#281
Een bootvormige schaal van Imariporselein.
Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#45
Drie verschillende vazen van geslepen rood en kleurloos Boheems kristal.
Trois différents vases en cristal de Bohème taillé, partiellement coloré rouge dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 43.00 €Dim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 60/80 -
#399M. Selly
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. 65 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#201H. De Rijck
Twee zittende naakten van gesculpteerd notenhout. Gesigneerd en gedateerd resp. 1958, 1969.
Deux statues en noyer sculpté , représentant deux nus assis. Signé et daté resp. 1958 et 1969.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 42, 36 cmEstimate: € 30/50 -
#361
Een schouwpendule van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Wijzerplaat beschadigd.
Une pendule de cheminée en porcelaine de Bruxelles polychrome. Cadran avec dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#307
Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#209Asada
“Oeuf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Oeuf”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 27,5 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#227
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#75
Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.
Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 60/80