Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900.
Guglielmo Pugi

Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900.

Buste de femme en albâtre sculpté. Signé au verso. Vers 1900.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2609170638.
Categories: albast, Beeld.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #638
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #703

    Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.

    Hotei assis avec un sac. Cuivre jaune. Servant comme garde pinceaux.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #183
    Albert De Vree

    “De fluitspeler”. Een bronzen beeld met atelierstempel.

    “Le flûtiste”. Sculpture en bronze au cachet d’atelier.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #417

    “Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.

    “Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #253

    “Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.

    “Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #588
    Emile Louis Picault

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #583

    Een albasten zuil met gesculpteerd decor, getooid met een sierkruik met verlichting.

    Colonne en albâtre sculpté sur montée d’une cruche décorative lumineuse.
    No longer available
    Dim. h: 143 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #364
    Rosenthal

    “Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #251
    Pelle (Maurice Pelgrims)

    “Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.

    “Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627
    Pol Cockx
    Period: °1935

    “Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.

    “La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #257

    “Dwerg”. Een fraaie collectiepop.

    “Nain”. Jolie poupée de collection.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #407

    Een Guanyin van brons.

    Guanyin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #557

    Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.

    Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #74

    “Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.

    “Bacchus dansant”. Statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 300
  • #598
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    “Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.

    “Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #217
    Ernest Patris
    Period: 1909-1981

    “Negen monniken”. Een groep van bruinrood gepatineerd gips/terracotta(?) op een stenen sokkel. Gesigneerd.

    “Neuf moines”. Groupe en terre de pipe à patine rouge-brune sur socle en pierre. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #201

    “Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #177
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.

    “Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #578
    Prosper Lecourtier
    Period: 1851 - 1924

    “Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #12

    Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.

    Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #567

    Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.

    Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.
    No longer available
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #667

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641

    “Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.

    “Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #643

    Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole.

    Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #681
    Maurice “Pelle” Pelgrims

    Drie bustes en een naakt van gebeeldhouwd hout. Allen gesigneerd.

    Trois bustes et un nu en bois sculpté. Chaque pièce signée.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 52 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #40

    Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.

    Un collier de perles avec fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #435

    Een notenhouten salontafel in regencestijl met geaccoleerd blad.

    Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.
    No longer available
    Dim. Ø: 73 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #39

    “Molenzicht met hoeve” & “Kasteelhoeve”. Een paar sanguinetekeningen. Onduidelijk gesigneerd en op de achterkant gedateerd 1892.

    “Moulin et ferme” et “Ferme fortifiée”. Paire de dessins au sanguine. Signés illisiblement et datés au verso 1892.
    No longer available
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #548

    “Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.

    “Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #698

    Een opmerkelijk bordje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt. Vroeg XIXe eeuw.

    Petite assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Pho. Marque sous la base. Début du XIX siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #611
    O. Mulkens

    ‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 82,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #49

    “Dame aan zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    “Femme à la mer”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 12 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #606

    Een tweeledige vitrinekast met bovenaan drie deuren met in facet geslepen glas en onderaan twee laden en twee deuren.

    Une vitrine en deux parties: le dessus à trois portes à verre taillé en facette, le dessous à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #451
    Val St. Lambert

    Een art deco vaasje van mauve en kleurloos kristal. Zonder merk.

    Petit vase art déco en cristal incolore et mauve. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #457

    “Chinese fluitspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd en gesculpteerd steen.

    “Joueur de flûte chinois”. Sculpture en pierre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #423
    Val St. Lambert

    Een asbak met stamper van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier et pilon en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #568

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More