#136
Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#76
Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa.
#204
#63
#201Goebel, Germany
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#148
Een witgelakte loomchair.
#147
Plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau et à bord jaune.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø:27cmEstimate: € 50/80 -
#75Val Saint Lambert
Een gegoten kristallen fluitvaas, rood in de massa.
Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#181Fontaine
#294
#166
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 60/100