Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vrouwengezicht van meerkleurig glaspasta.

Een vrouwengezicht van meerkleurig glaspasta.

Visage de femme en pâte de verre polychrome.
Dim. h: 38 cm
SKU: 0803160553.
Category: Glaswerk.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #553
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #411

    Een lot glaswerk bestaande uit een bonbonnière versierd met olifantenkoppen en een jongen, een pique-fleurs in de vorm van een waterdraagster en een schaal in een verzilverd metalen montuur in art-nouveaustijl( gemerkt WMF).

    Lot de verres comprenant une bonbonnière décorée de têtes d’éléphants et d’un garçon, un pique-fleurs en forme d’une porteuse d’eau et un plat en métal argenté de style art nouveau de la marque WMF.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #139

    Een karaf en zes glazen van paars glas met verguldsel en een handgeschilderd bloemendecor.

    Carafe et six verres en verre pourpre décorés de fleurs peintes à la main et dorés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #721

    Een paar olielampen van groen opaalglas, versierd met een gedrukt Chinees decor.

    Paire de lampes à huile en opaline verte. Décor chinois imprimé.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #786

    Een lot van twaalf apothekersflessen van amber gekleurd glas in diverse uitvoeringen.

    Lot de douze pots de pharmacie en verre de couleur ambre. Différentes formes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #247

    “Romantisch koppel”. Een bronzen groep naar Aug. Moreau, gemonteerd als lamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.

    “Couple romantique”. Groupe en bronze d’après Auguste Moreau, monté en lampe avec abat-jour dans le goût de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #433

    Een lot glaswerk, bestaande uit karaffen, vazen en kruiken. Negen stuks.

    Lot de verrerie comprenant des carafes, des vases et des cruches. Neuf pièces.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 55
  • #68

    Een lot glas en kristal, bestaande uit vier bonbonnières, een bloemenvaasje en een kruikje. We voegen drie paternosters toe.

    Lot de verres et de cristaux comprenant quatre bonbonnières, un vase et une cruche. Nous ajoutons trois rosaires.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #61

    Een bol vaasje van glas met een gebronzeerd art deco decor met gestileerde bloemen. Gemerkt Lorrain France.

    Vase sphérique art déco en verre à décor bronzé de fleurs stylisées. Marque Lorrain France.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #13

    Een lot glas en kristal, bestaande uit drie kleine karafjes in oplopende hoogtes, twee verschillende vaasjes met vergulde monturen, een groene en een rode dekseldoos en een winterse wandelaar met klaroen van glaspasta.

    Lot de verre et de cristal comprenant trois petits carafons de tailles descendantes, deux vases aux montures dorées, une boîte couverte rouge et une verte et une statuette d’un promeneur au clairon aux vêtements d’hiver en pâte de verre.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #507

    Drie glazen bollen met geschilderd interieur met dierenmotieven. Chinees werk. Met hun houten sokkeltjes.

    Trois boules en verre, l’intérieur peint aux animaux dans des paysages. Travail chinois. Avec leurs socles en bois tourné.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #298

    Een bloemenvaasje van mondgeblazen glas met een handgeschilderd bloemendecor.

    Vase en verre soufflé à décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #348

    Een lot van acht zwanen van meerkleurig glaspasta in diverse maten en uitvoeringen. In de geest van Murano.

    Lot de huit cygnes en pâte de verre polychrome de différentes tailles et formes. Dans l’esprit de Murano.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #727
    BQ

    Een vaas van blauw glas met een floraal decor. Gemerkt.

    Vase en verre bleu à décor floral. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #331

    Een klepkannetje en een octogonaal vaasje van iriserend glas in art nouveaustijl. Beide met metalen montuur, maar één beschadigd. Vermoedelijk Pallme König & Habel.

    Chope couverte et vase octogonal en verre irisé de style art nouveau. Les deux aux montures en métal, mais un accidenté. Probablement Pallme König & Habel.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #303
    de Vianne

    Een lamp van glaspasta met een reliëfdecor van druivenranken naar voorbeeld uit de art nouveau. Gemerkt.

    Lampe en pâte de verre à décor de grappes de raisin en relief dans le style art nouveau. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #583
    Yves Lohe
    Period: °1947

    “Eenden”. Een groep van brons en meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.

    “Canards”. Groupe en bronze et pâte de verre polychrome. Signé.
    No longer available
    Dim. l:46 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #603

    Een paar glasramen met afbeeldingen van oude affiches van het cabarettheater “Le Chat noir” te Parijs.

    Paire de vitraux représentant des scènes du cabaret “Le Chat Noir” à Paris.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307

    Een paar dekselpotten van brons en glas met een ruitenmotief.

    Paire de pots couverts en bronze et verre à motif de losanges.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543

    Een schelp van meerkleurig glaspasta.

    Coquille en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #157

    Een vaas van geïriseerd Maltees glas.

    Vase en verre irisant. Malte, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #368
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een verguld fries van musicerende en dansende klassieke personages op een gesatineerde achtergrond. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé incolore décoré d’une frise doré représentant des personnages classiques dansant et faisant de la musique sur fond satiné. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #119

    “Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    “Jeune élégante”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #754

    Een reeks van vier reproducties van foto’s i.v.m. ruimtemissies Apollo XI, XIII en XV.

    Suite de quatre reproductions de photos des missions spatiales Apollo XI, XIII et XV.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #57

    Een gevarieerd lot porselein en biscuit, bestaande uit kleine jardinières, groepjes en vaasjes. We voegen er een aardewerken kroes aan toe.

    Lot varié de porcelaines et de biscuit comprenant des petites jardinières, des groupes et des vases et une chope à bière.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #724
    Charles Mertens

    “Havenzicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Vue d’un port”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #827

    Een Engelse theetafel van mahoniehout met neerklapbaar blad. XIXe eeuw.

    Table à thé anglaise en acajou. Tablette abattante. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #679

    “Man met waaier”. Japanse ivoren netsuké, gemerkt.

    “Homme à l’éventail”. Netsuké japonais en ivoire. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #656
    De Potter

    “Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.

    “Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #263
    Royal Dux

    Een siervaas van meerkleurig porselein in art-nouveaustijl en versierd met frambozen in reliëf op de buik. Onderaan gemerkt met de roze driehoek en met makersmerk.

    Vase décoratif en porcelaine polychrome de style art nouveau décoré de framboises en relief. Marque aux triangle rose sous la base et marque du modeleur.
    No longer available
    Dim. H 50 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #293

    Een punchbowl van kleurloos geslepen kristal met tien bijbehorende glaasjes.

    Bol à punch en cristal taillé incolore avec 10 gouttes assorties.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #584
    Paul Hermans
    Period: 1898 - 1972

    “Personages in het bos”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Personnages dans le bois”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #53

    Een meerkleurig wandreliëf van Maria met kind. Gesigneerd Perignem. We voegen er een handgeschilderde tegel met een afbeelding van het Mariabeeld op de Eiermarkt te Antwerpen aan toe. Gesigneerd Jos Verbraeken.

    Vierge à l’Enfant. Relief en faïence polychrome signé Perginem. Nous ajoutons un carreau peint à la main représentant la Vierge à l’Enfant du Marché aux Oeufs d’Anvers, signé Jos Verbraeken.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More