Similar lots by type
-
#69Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#212Een lot glaswerk bestaande uit een voorstelling van een eend, een beeldje van muranoglas in de vorm van een zittende duif en een groep met twee tortelduifjes op een tak.
Lot de verrerie composé d'une représentation d'un canard, d'une statue en verre de Murano en forme de pigeon assis et d'un groupe avec deux tourtereaux sur une branche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#24Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.
Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206Een langwerpige vaas van rookkleurig geslepen kristal.
Un vase allongé en cristal taillé de couleur fumée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#99Twee tazza’s van gegoten kleurloos glas. We voegen er een paars glazen vaasje van Val Saint Lambert aan toe.
Deux tazzas en verre coulé incolore. On y ajoute un vase en verre violet du Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#221Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableOnline onlyDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75 / 100 -
#226Een glazen limonadekan met schenktuit van verzilverd metaal en een ijskoker.
Pichet à limonade en verre avec bec verseur en métal argenté et réservoir à glaçons.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Trois cendriers en verre dont un en forme de chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#115Een lot bestaande uit vijf vazen van groen, wit en blauw ruw gemaakt mondgeblazen glas.
Lot composé de cinq vases en verre soufflé brut vert, blanc et bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 35 / 50 -
#189Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
Une lampe à huile en verre opale avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#208Twee vazen van kleurloos glas.
Deux vases en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#147Een gegoten glazen whiskyset, bestaande uit een karaf, zes glazen en een asbak.
Un service à whisky en verre coulé, composé d'une carafe, de six verres et d'un cendrier.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#210Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.
Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 15 / 25 -
#158Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15 / 20 -
#73Een vaasje van blauw en kleurloos glas.
Un vase de verre bleu et incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#211Een punchbowl en pollepel van glas.
Bol à punch et louche en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25 -
#103Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#114Een lot aardewerken beeldjes waarvan zeven afrikaaanse muzikanten en een beeldje naar Zuid-Amerikaans voorbeeld.
Un lot de figurines en faïence dont sept sont des musiciens africains et une figurine d'après exemple sud-américaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 23 cmEstimate: € 40 / 45 -
#91“Straatzicht”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30Een paar porseleinen aapjes met telkens twee kaarsenhouder. Chinees werk.
Une paire de singes en porcelaine avec deux bougeoirs chacun. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#163Een paar reproducties in een kadertje.
Deux reproductions dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#269André Laurent“Les Adieux, gravé d’après le Tableau Original de Ph. Wouwermena (sic), de même grandeur. Philips Wouwermans pinxit.
“Les Adieux, gravé d’après le Tableau Original de Ph. Wouwermena (sic), de même grandeur. Philips Wouwermans pinxit.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 43,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#53“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#240Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112Een gepolychromeerd houten masker. Sri Lanka.
Un masque en bois polychrome. Sri Lanka.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#213Jan CockxPeriod: 1891 - 1976Een aardewerken vaas met geel glazuur. Onderaan gesigneerd. Schade aan de rand en aan het glazuur.
Vase en faïence à glaçure jaune. Signé en bas. Dommages au bord et à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#278“Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.
"Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20 / 30

