Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vurenhouten wandkapstok met drie smeedijzeren haken.

Een vurenhouten wandkapstok met drie smeedijzeren haken.

Un porte-manteau mural en pin avec trois crochets en fer forgé.
Online only
Dim. b: 100 cm
SKU: 0102210125.
Category: Meubel.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #125
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #127

    Een sober gebogen houten presenteertafeltje.

    Une table de présentation en bois aux courbes sobres.
    No longer available
    Online only
    Dim. 85 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #208

    Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.

    Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #126

    Een gebeeldhouwde stoel met gecanneerde zit en rug.

    Une chaise sculptée avec siège et dossier cannelés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #128

    Een keukenrekje met negen kleine laden en twee deurtjes. Jaren ‘30.

    Une étagère de cuisine avec neuf tiroirs et deux portes. Années 1930.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 75 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #211

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 51 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #165

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #137
    Goldbühl

    Een messingen reiswekkertje. Duits werk.

    Un réveil de voyage en laiton. Travail allemand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #74

    Een houten schouwklok met uurwerk achter glas en geflankeerd met spiegeltjes.

    Une horloge de cheminée en bois avec une horloge derrière une vitre et flanquée de miroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een opgehoogde reproductie in houten kader met rood fluweel.

    Une reproduction en relief dans un cadre en bois avec du velours rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. 83 x 74 cm (kader)
    Estimate: € 30 / 40
  • #21
    Leopold Van Esbroeck

    “Reizend gezin.” Beeld van terracotta. Zwaar hersteld. Gemonogrammeerd.

    “Famille en voyage”. Une statue en terre cuite. A été restaurée. porte un monogramme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #140

    Een paar gegoten en vergulde metalen reliëfplaquettes met voorstellingen uit het leven van Christus.

    Une paire de plaques en relief en régule moulées et doresé (?) Représentant la vie du Christ.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #12

    Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der Schilderkunst”. Uitgegeven door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.

    Sept albums chromo de la série Maîtres de la Peinture . Edité par Soubry. Nous ajoutons un album Métiers et métiers d'art .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #66

    Buste van Toetanchamon. Koper op albasten sokkel.

    Buste de Toutânkhamon. Cuivre sur base d'albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #118
    Sulac (Lucien Calus)

    Vier tekeningen met zichten op Zuid-Spanje en een pastel met een zicht op de Noordzee.

    Quatre dessins avec vue sur le sud de l'Espagne et un pastel avec vue sur la mer du Nord.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #84

    “Interieur met zicht op de keuken vanuit het pomphuis”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    Intérieur avec vue sur la cuisine depuis la station de pompage . Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #105

    “Zonnebadend naakt”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 4/20 buiten de plaat.

    Nu au soleil . Une eau-forte. Signée et numérotée 4/20 illisiblement hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 49 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More