Similar lots by type
-
#208Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.
Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 40 -
#287Een paar vintage chromen designstoelen.
Une paire de chaises design vintage chroméesNo longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#295Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableOnline onlyDim. h: 87 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.
Deux chaises d’âtre en sapin avec dossier sculpté et siège en osier. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 60 -
#283Een mahoniehouten pembroketafel. Poot te restaureren.
Un pembroketable en acajou. Pied à restaurer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 60 -
#126Een gebeeldhouwde stoel met gecanneerde zit en rug.
Une chaise sculptée avec siège et dossier cannelés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#291Een bruin lederen vintage tweezitsbank. (Durlet?)
Canapé deux places moderne en cuir brun (Durlet?)No longer availableOnline onlyDim. b: 206 cmEstimate: € 30 / 50 -
#59Een vierkante houten paraplubak met foto’s van geisha’s.
Un porte-parapluie carré en bois avec des photos de geishas.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#281Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#286Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.
Un petit meuble avec étagère et deux tiroirs et décoré de passepoils incrustés.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 80 x 30 cmEstimate: € 30 / 35 -
#49Geert Kunen“Broer en zus”. Een gipsen groepje. Getekend en genummerd 33.
”Frère et soeur”. Un groupe en plâtre. Signé et numéroté 33.No longer availableOnline onlyDim. H. 33 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#107Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#8Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#230Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#119“Tempelscène”. Een Indische gouache op zijde.
”Scène dans le temple”. Une gouache indienne sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#118Sulac (Lucien Calus)Vier tekeningen met zichten op Zuid-Spanje en een pastel met een zicht op de Noordzee.
Quatre dessins avec vue sur le sud de l'Espagne et un pastel avec vue sur la mer du Nord.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#108Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#115Drie groepjes van meerkleurig biscuit.
Trois groupes de biscuit multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 37 cmEstimate: € 30 / 35 -
#174Een messingen luchter met acht lichtpunten.
Un lustre en laiton avec huit points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. l: 58 cmEstimate: € 20 / 30 -
#293Een reclamespiegel van Chivas Regal.
Miroir publicitaire de Chivas Regal.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#155“Interieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Intérieur”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#64Een terracotta cachepot.
Un cache-pot en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 50 -
#147Twee Indische voorstellingen. Gouache op zijde.
Deux représentations indiennes. Gouache sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 100

