Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bron7zen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.

Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.

Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.
Dim. 100 x 106 x 35 cm
SKU: 2609170456.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #456
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #280

    Een 18 karaats geel gouden geweven ring bezet met smaragd, saffier en robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Une bague en or jaune tissé 18 ct sertie d’une émeraude, saphir et rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 8,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #802

    Een eikenhouten regulateur.

    Régulateur en chêne.
    No longer available
    Dim. 70 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #809

    Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.

    Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 88 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #390

    Een paar oorbellen, een armband en een ketting met hanger in de vorm van een hart van 925 ‰ zilver bezet met fantasiestenen.

    Paire de boucles d’oreilles, bracelet et chaîne et son pendentif en forme de coeur en argent 925‰ sertis de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 13,15 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.

    No longer available
    Estimate: € 600 / 400
  • #793

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.

    Sac-à-perles en cristal et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #320

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 12,70 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et saphirs cabochons ayant un poids total de ± 12,70 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #310

    Een paar platina gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.
    No longer available
    Dim. 6,86 g
    Estimate: € 1450 / 1550
  • #395
    Swarovski

    Een ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met kristal. We voegen er een hartvormige hanger en een kruis waarvan twee steentjes ontbreken aan toe.

    Chaîne et pendentif ainsi que boucles d’oreilles assortis sertis de cristal. Nous ajoutons un pendentif en forme de coeur et un crucifix dont deux petites pierres manquent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #350
    Salvador Dali

    “Menorah”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met kleine diamanten.

    “Menorah”. Un pendentif en or jaune 18 ct serti de petits diamants.
    No longer available
    Dim. 8,79 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #290

    Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.

    Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de globe terrestre.
    No longer available
    Dim. 4,75 g
    Estimate: € 110 / 150
  • #305

    Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #807

    Een groot en een klein stuk koraal.

    Une grande et une petite pièce de corail.
    No longer available
    Dim. l: 15 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #798

    Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.

    Porte manteaux en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #263

    Twee verschillende pijpen.

    Deux différentes pipes.
    No longer available
    Dim. l: 56 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #783

    Een rode en witte kunststoffen hanglamp.

    Lampe à suspendre en plastique rouge et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #779

    Een lot prenten en gravures: - “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden. - “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt. - Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat. - Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum. - Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.

    Lot d’estampes et de gravures: - “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden. - “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt. - Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche. - Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée. - Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 120
  • #360

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de diamants en baguette ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #30

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.

    Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.
    No longer available
    Dim. 2,84 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #419
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.

    “Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #270

    Een 18 karaats geel gouden drie rijen schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en trois rangées en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 39,56 g
    Estimate: € 900 / 1200
  • #315

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en forme de fleurs en pot ayant un poids total de ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 3,45 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en rondom briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct entouré de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 11,46 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #799
    Bignon à Montsur

    Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.

    Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #500

    Een klapsecretaire van wortelnootfineer in Chippendalestijl met drie laden onder het klapblad.

    Secrétaire à abattant en placage de ronce de style Chippendale ouvrant à trois tiroir en dessous de l’abattant.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Louis Apol.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Porte une signature: Louis Apol.
    No longer available
    Dim. 38 x 59 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #326

    Een eikenhouten bureautafel met twee gesculpteerde laden.

    Table de bureau en chêne ouvrant à deux tiroirs sculptés.
    No longer available
    Dim. b: 135 x 61 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #411
    Singer

    Een kleine miniatuur naaimachine.

    Machine à coudre miniature.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #271
    Longwy

    Een bureaustel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Garniture de bureau en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 36 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #364
    Rosenthal

    “Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #596

    Een eikenhouten tinkast met onderaan drie deuren.

    Un vaisselier à trois portes dans la partie de dessous.
    No longer available
    Dim. h: 198 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213

    Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.

    Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #250

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,68 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,68 ct.
    No longer available
    Dim. 13,85 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #18

    Een jardinière op voet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Meerdere beschadigingen.

    Jardinière sur pied en faïence polychrome belge. Plusieurs accidents.
    No longer available
    Dim. h: 32 + 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #117

    Een oud vuursteengeweer. XIXe eeuw. Slijtage.

    Fusil à silex ancien. XIXe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #644

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Mocady.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Porte une signature: Mocady.
    No longer available
    Dim. 27 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More