Similar lots by type
-
#78Fontès à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/120 -
#287
Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.
Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#297
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#156
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 21 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#29
Een houten hangklok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Une horloge suspendue en bois avec un cadran en cuivre. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#41
“Jonge visser”. Olieverf op doek.
“Jeune pêcheur”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 50 x 24 cmEstimate: € 25/50 -
#5
Een verzilverd metalen wijnkoeler.
Rafraîchisseur à vin en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#77
Een sierplank van polychroom hout met voorstelling van drie gelijke dierenhoofden. DRC.
Une planche décorative en bois polychrome représentant trois têtes d'animaux égaux. RDC.No longer availableOnline onlyDim. L. 90 cmEstimate: € 50/70 -
#247
Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30/50 -
#290Huysmans
“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 21 cmEstimate: € 35/50 -
#244
“De aarde en haar volken”. Vier uitgaven Uitg. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.
La terre et ses peuples. Quatre éditions Ed. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80/120 -
#223
“Vue sur le Crocoy”. Pastel op board. Gesigneerd.
Vue sur le Crocoy. Pastel sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 180/240 -
#164
Een antieke poppenwagen van riet en metaal en een pop met slaapogen. Met geluid (na te zien).
Un ancien landau de poupée en osier et métal et une poupée aux yeux endormis. Avec son (à vérifier).No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 20 cmEstimate: € 25/45 -
#259
Een lot van zes jachtprenten.
Lot de six estampes de chasse.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 18 x 45; 18 x 20; 17 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#96Suzanne Van DammePeriod: 1901 - 1986
“Compositie”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
Composition. Technique mixte, monogrammée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 11,5 x 14 cmEstimate: € 80/100 -
#25
Een gemzenschedel op houten muurplaat.
Un crâne de chamois sur une plaque murale en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 20 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#209M. Verheyen
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60/80