#11
Een koffiemolen op hoge voet met opschrift ‘Domenico Attanasio Napoli 1725’.
A coffee grinder on a high stand with the inscription "Domenico Attanasio Napoli 1725."No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h 54 cmEstimate: € 20/30 -
#255
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
#251Moustier
Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 22,5 cmEstimate: € 50/80 -
#116
Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
A lot of various art books, 9 pieces.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 40/60 -
#123
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een grote vaas, een klein vaasje, een bloempot en een sierbord. Bijgevoegd een Satsuma stijl sierbord. Allen meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor en onderaan gemerkt.
#106Broadhead & Co., Sheffield
#53
Een marmeren art-deco schouwgarnituur, kruisbeeld met 2 bijhorende ornamenten.
#239
Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
A glass wine cooler with silver-plated handles.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40/60 -
#24Roemer
A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 14cmEstimate: € 40/60 -
#72
#247
Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
A lot of 5 crystal bowls and vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 5-23 cmEstimate: € 25/50