Other lots in this auction
-
#202
Een uitgebreid lot tin, waaronder een flessenhouder met glas en een grote warmhoudplaat.
A comprehensive lot of pewter, including a bottle holder with glass and a large warming plate.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 54 x 40 cmEstimate: € 25/30 -
#30St. Ghislaine Belgique
Een polychrome porseleinen cachepot met art nouveau bloemdecor. Gemerkt onderaan. Met barstje aan de bovenrand.
A polychrome porcelain cachepot with Art Nouveau floral decoration. Marked on the bottom. With a small crack on the upper rim.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 21, Ø 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#2
Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.
A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h 16 cmEstimate: € 5/10 -
#258
Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 80/100 -
#138
Een art-deco dessertservies bestaande uit 40 stuks en gemerkt VW Czechoslovakia waarvan een theepot, een melk- en een suikerpot, een schaal, 12 dessertborden, 12 ondertassen en 12 tassen waarvan 3 met een haarlijnscheurtje. Hierbij gevoegd een verzilverde suikertang uit dezelfde periode.
An Art Deco dessert set consisting of 40 items, marked VW Czechoslovakia, including a teapot, a milk and sugar pot, a bowl, 12 dessert plates, 12 saucers, and 12 cups, 3 of which have a hairline crack. Also included is a silver-plated sugar tong from the same period.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h 22 cmEstimate: € 30/50 -
#20
Een biscuit beeldje van een windhond.
A porcelain figurine of a greyhound.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 12cmEstimate: € 10/20 -
#139
Een uit glaspasta meerkleurige vaas met gesculpteerde lijnen op houten voet. Enkele plaquettes van duifjes op bevestigd.
A multi-colored glass paste vase with sculpted lines on a wooden base. Attached are a few plaques with doves.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 58cmEstimate: € 20/40 -
#259
Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30/40 -
#242Bergen
Een porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 12cmEstimate: € 40/60 -
#79
Een oud porseleinen schenkkannetje met florale motieven deels in goudverf handbeschilderd. Onderaan genummerd.
An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 29 cmEstimate: € 30/50 -
#251Moustier
Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 22,5 cmEstimate: € 50/80 -
#253
Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. Ø: 26 cmEstimate: € 30/35