#201Philips
Een bakelieten radio. Type BX115U. Bouwjaar 1953.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#153Märklin
Een lot van vijf koelwagons, waarbij vier van ‘Bell’ en één van ‘Ecuador Bananas’. Schaal HO. De laatste licht beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#35Philips
Een super- inductie ontvanger. Type 634A. Bouwjaar 1933.
No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 120/180 -
#136Märklin
Een lot van acht verschillende personenwagons van de Duitse spoorwegen, waarbij een restauratiewagen en een bagagewagon in originele doos. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 € -
#214Philips
Een kunststof design wekkerradio. Type 22RS274. 1967 - 1969.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 36 cmEstimate: € 75/100 -
#11Siemens
Een ‘Volksempfänger’ in houten kast. Type VE301W. Bouwjaar 1940.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 80/120 -
#17Ekco
Een oude radio in bakelieten kast. Type AC85. Bouwjaar 1934.
No longer availableOnline onlyActive bid: 84.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#175Philips
Een oude radio in bakelieten kast. Type 940 A. Zweedse import, jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 106.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#117Lima
Een lot van negen verschillende goederenwagons op schaal HO, bestaande uit een open wagon met buizen, een open wagon met steenkool, een lege autowagon en een gesloten wagon van Fiat van de Italiaanse spoorwegen, een containerwagon, een gesloten wagon en een open wagon met steenkool van de Franse spoorwegen, een containerwagon van de Duitse spoorwegen en een gesloten goederenwagon van Coca cola.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#100Stark Dynamic
Een lampentester/lampenmeter. Model 9-66. Begin jaren ‘7O.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 37 x 40 x 18 cmEstimate: € 200/250 -
#88Cossor
Een oude bakelieten radio. Type 463 AL/E. Bouwjaar 1945.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#101Ecko
Een radio in bakelieten kast. Type A.W.70. Bouwjaar 1939.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 49 cm