Similar lots by type
-
#116
Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir mural rectangulaire dans un cadre en bois doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 102.00 €Dim. 134 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
#170
Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 120/200 -
#104
Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.
Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. Ø: 74 cmEstimate: € 100/120 -
#101
Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
Un miroir doré, décoré d'un bouquet de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 68 x 45 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#121P. Smets
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#36
“Gegroet, O kruis, onze enige hoop”. Een verguld bronzen kruisbeeld.
"Salut, ô croix, notre seul espoir." Un crucifix en bronze doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 55,5 cmEstimate: € 25/45 -
#14
Een antieke aardewerken schenkkan met groen glazuur. Tuit gerestaureerd.
Un pichet ancien en faïence à glaçure verte. Bec restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 15/25 -
#247
Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30/50 -
#250Van Bavels (?)
“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#266Franz Van Genesen
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#34
Een paar XIXe eeuwse koperen kandelaars.
Paire de bougeoirs en laiton XIXème.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 27,5 cmEstimate: € 35/50 -
#41
“Jonge visser”. Olieverf op doek.
“Jeune pêcheur”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 50 x 24 cmEstimate: € 25/50 -
#85
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een schotel, een schaal met glazen recipîënt, een doosje, een glazen schaaltje met verzilverde rand, een suikerstrooier (dop beschadigd), een pepermolen, een suikertang, een vork, een servetring en twee theeglazenhouders.
Un ensemble en métal argenté, composé d'une soucoupe, d'un bol avec récipient en verre, d'une boîte, d'un bol en verre avec bord argenté, d'un sucrier (bouchon abîmé), d'un moulin à poivre, d'une pince à sucre, d'une fourchette, d'un rond de serviette et deux porte-verres à thé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/60 -
#226
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 delen. Ed. L’illustration. Parijs, 1923.
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 volumes. Ed. L’illustration. Paris, 1923.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 50/70 -
#160
3 poppen. Een pop, niet genummerd. Biscuit sockethoofd, grijze ogen, open mond met boventanden. Composieten lijf en ledematen (L. 63 cm). Een schildpadpop, gemerkt en genummerd 209/15. Hoofd beschadigd. Een pop gemerkt Ernest Vilain Forches. Open mond, grijze ogen. Verkleurd.
3 poupées. Une poupée, non numérotée. Tête socket en biscuit, yeux gris, bouche ouverte avec dents supérieures. Corps et membres composites (L. 63 cm). Une poupée Schildkreut, marquée et numérotée 209/15. Tête abîmée. Une poupée marquée Ernest Vilain Forches. Bouche ouverte, yeux gris. décoloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 50/60 -
#290Huysmans
“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 21 cmEstimate: € 35/50