#395Een eikenhouten spiegel.
#37Een oude spiegel in mahonie gefineerde kader.
#145Een ovalen houten spiegel.
#41Een spiegel met verguld houten kader en florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 71 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
A mirror in solid wood carved frame with an angel head mounted at the top.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 50 cmEstimate: € 20 / 30
#2Dirk Bols“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farmyard". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 280 -
#109“Lun Yuen”. Een print op papier.
"Lun Yuen." A print on paper.No longer availableOnline only -
#288Rachel Sutherland“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49cmEstimate: € 40 / 60 -
#14“Brugge”. Een schilderij, olieverf op doek. Lichte verfschade.
"Brugge". A painting, oil on canvas. Light paint damage.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 20 / 40 -
#284C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Lagune." Watercolor on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#16J. Pianello“Straatzicht”, aquarel op papier, gesigneerd J. Pianello.
"Straat view", watercolor on paper, signed J. Pianello.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 10 cmEstimate: € 15 / 25 -
#1“A la carte”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onder aan gemerkt “Redema” en gesigneerd vermoedelijk “Spookman ‘98”.
#415Een gravure naar Linnig en een reproductie.
An engraving after Linnig and a reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20 / 30