Een wandtapijt met een decor van verliefde koppeltjes in een landschapstuin, naar de 18e eeuw. Met waterschade aan de linkerbovenhoek. Draagt achteraan een label ‘DAL 1925’.

A tapestry depicting couples in a landscaped garden, from the 18th century. Shows water damage to the upper left corner. Back bears a label 'DAL 1925'.
Dim. H 157, B 355 cm
SKU: 1612250093.
Categories: Tapijt, varia.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 75 / 100

  • #283

    Een gemarqueteerd mahoniehouten kistje, met vakken. Slot en slotplaat zijn manco.

    A marquetry mahogany box, with compartments. Lock and keyplate are missing.
    Dim. H 12, B 78, D 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een oude theedoos met gewelfde flanken. Met twee compartimenten, het mengpotje is manco.

    An old tea caddy with curved sides. It has two compartments, the mixing pot is missing.
    Dim. H 20, B 33, D 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Estimate: € 200 / 300
  • #48

    Een lot van 3 replica officierssabels, naar de 19de eeuw.

    A lot of 3 replica officer sabers, dating to the 19th century.
    Dim. Lengte 104 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #67

    Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt ‘Garden silversmiths LTD, Sterling weighed. Toegevoegd een verzilverd doosje met een munt op het deksel.

    A pair of silver candlesticks. Marked 'Garden Silversmiths LTD, Sterling'. Included a silver-plated box with a coin on the lid.
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239

    Een partij van acht vintage industriële drukmeters, verschillende merken en formaten. Toegevoegd een oliebusje.

    A lot of eight vintage industrial pressure gauges, various brands and sizes. Added an oil can.
    Dim. Ø 3,5 - 15 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #11

    Een paar verzilverde kandelaars met drie armen, Engelse stijl.

    A pair of silver-plated three-arm candlesticks, English style.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78
    Mont Blanc Meisterstuck

    Een zwart lederen portefeuille en een pennenhouder met plaats voor drie pennen. In originele verpakking, nieuwstaat.

    A black leather wallet and a pen holder with space for three pens. In original packaging, like new.
    Dim. 13/9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #237
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in originele verpakking. Model D-Link.

    A Dupont ballpoint pen in its original packaging. Model D-Link.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #288
    Jaques Adnet

    Een paar vintage design boekensteunen van leder en messing. Ontworpen door Jaques Adnet.

    A pair of vintage design bookends in leather and brass. Designed by Jaques Adnet.
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 142/208 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #47

    Een lot van 3 replica officierssabels naar de 19de eeuw.

    A lot of 3 replica officer swords from the 19th century.
    Dim. Lengte 104 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #173

    Een handgeknoopt oosters tapijt

    A hand-knotted oriental carpet.
    Dim. 360/470 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #258

    Een gepolychromeerde gesculpteerd houten Guanyin beeld.

    A polychrome carved wooden Guanyin statue.
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #2
    Jan Bosschaert

    ‘Vrouwe Justitia’, een offset litho gemaakt in opdracht van Kluwer rechtswetenschappen. Getekend J. Bosschaert en genummerd 22/45. Niet ingekaderd.

    ‘Lady Justice’, an offset lithograph commissioned by Kluwer Legal Publishers. Signed by J. Bosschaert and numbered 22/45. Not framed.
    Dim. 20/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245
    Guy Donnée

    “Portret van een erudiet man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Donnée.

    "Portrait of a learned man", a painting, oil on canvas, signed Donnée.
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een gesculpteerde massief eikenhouten halbank, toegeschreven aan Horckmans van de Battelse Steenweg, vroeger de beste beeldhouwer van Mechelen.

    A sculpted solid oak hallway bench, attributed to Horckmans from Battelse Steenweg, formerly the finest sculptor in Mechelen.
    Dim. 119 x 170 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #45
    Cartier

    Een zwart lederen centuur met gesp in twee kleuren. Gemerkt en in originele doos.

    A black leather belt with a two-tone buckle. Marked and in original box.
    Dim. 120 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #213

    Een verguld koperen kerkkandelaar, rijkelijk gedecoreerd.

    A gilded brass church candlestick, lavishly decorated.
    Dim. h 118 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Asahi Pentax

    Een vintage fotocamera, Asahi Pentax Spotmatic SP met 3 lenzen: Super Takumar 1:1.8/55mm, Super Takumar 1:3.5/28mm en een Tamron 1:2.8/135mm.

    A vintage camera, Asahi Pentax Spotmatic SP with 3 lenses: Super Takumar 1:1.8/55mm, Super Takumar 1:3.5/28mm, and a Tamron 1:2.8/135mm.
    Dim. 12 x 15 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    M. Veldeman

    ‘Vrachtschepen op de Schelde’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.

    ‘Cargo ships on the Scheldt’, oil on canvas. Signed M. Veldeman.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #210

    Een zilveren 7 rijen halssnoer bezet met kleine en grote witte parels. 925‰.

    A silver necklace with 7 rows adorned with small and large white pearls. 925‰.
    Estimate: € 100 / 150
  • #248

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode en gele lijnen binnenin en opliggende witte en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Schilfers onderaan en aan het handvat.

    A recruiting stick made of Italian glass with red and yellow lines inside and raised white and blue lines. Circa 1900. Chips at the bottom and on the handle.
    Dim. l 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119

    Brugge. Kleurenets door Alfred van Neste.

    Bruges. Color etching by Alfred van Neste.
    Dim. 35/64 cm
    Estimate: € 20 / 30

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00