Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Geo Lefèvre
Period: 1876 - 1953

Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.

Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.
Online only
Dim. 24 x 59 cm
SKU: 2709210291.
Category: Hout.
Auction day: 27 September 2021 22:00
Catalogue #291
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #4

    Een paar houten olifantjes. Afrikaans werk. Schade aan de slagtandjes.

    Paire d’éléphants en bois. Travail africain. Dommages aux défenses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #244

    Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.

    Deux statues africaines en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. (h: 38 & 43 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #111

    Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.

    Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 36 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #256

    Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.

    Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #264
    Tom De Witte

    “Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.

    ”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #47

    Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

    Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #49

    “Karl Brulov” en “French Drawings. 18th Century”. Twee kunstmappen. Ed. Aurora, Leningrad.

    “Karl Brulov” et “French Drawings. 18th Century”. Deux portefolios d’art. Ed. Aurora, Léningrad.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #197

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #154
    Emile Nelis
    Period: 1853 - 1884

    “Parkvijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. (letsel ter hoogte van middenste boom).

    Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé (dégât à l’hauteur de l’arbre central).
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 64 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #166
    A. De Seck

    Paar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #253
    Atlanta

    Een staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.

    Horloge murale dite Friese staartklok. Cadran en cuivre jaune. Avec poids et balancier. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #12

    Een eikenhouten spiegel.

    Un miroir en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #84
    Fernand Comhaire

    “Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #153
    Maria Rombouts

    “Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53

    Drie schilderingen op zijde, waarbij twee Thais Boeddhistische voorstellingen en een Indische voorstelling met God Krishna.

    Trois pentures sur soie dont deux scènes bouddhistes de Thaïlande et un Krishna d’Inde.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 32 & 47 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online Only Verkoop 27 September 2021

Op Maandag 27 september wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday September 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 September 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More