Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wassen madonna met kind onder stolp.
Een wassen madonna met kind onder stolp.

Een wassen madonna met kind onder stolp.

Une Vierge à l’Enfant en cire sous une cloche.
Dim. h: 48 cm
SKU: 0202210061.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #61
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #129
    Daniël Goergen

    “Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.

    Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.
    No longer available
    Dim. 73 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met tekst op de achterkant.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un paysage et avec texte au dos.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #701

    Een gebeeldhouwd stenen beeld. Dupagne.

    No longer available
    Dim. 31 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #488

    Een paar bewerkte Afrikaanse slagtanden met voorstelling van een mannen- en een vrouwenhoofd. Op houten sokkel. Pre 1947.

    Une paire de défenses africaines sculptées représentant la tête d'un homme et d'une femme. Sur socle en bois. Avant 1947.
    No longer available
    Dim. l: 61 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #232

    Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een vlinder.

    Un vitrail représentant un papillon.
    No longer available
    Dim. 58 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168
    Delvaux

    Een kleine handtas van taupe leder.

    Un petit sac à main en cuir taupe.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 320
  • #443

    Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.

    Un cobra de verre vénitien coloré.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #156

    Een rijkelijk uitgewerkte, wit- en goudgepatineerde eetkamer in Italiaanse Rococostijl, bestaande uit een breed buffet met bar, een grote wandspiegel, een vitrinekast, een tafel met zes stoelen en een staande lamp. Het decor gesigneerd C. Pellizzoni.

    Une salle à manger de style rococo richement élaborée, patinée blanche et or, composée d'un large buffet avec bar, d'un grand miroir mural, d'une vitrine, d'une table avec six chaises et d'un lampadaire.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #314

    Een klein decoratief smeedijzeren driewielertje.

    Un petit tricycle décoratif en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #469
    Ohara Koson
    Period: 1877 - 1945

    “Havik en mus op besneeuwde tak”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1910.

    Hawk and Sparrow on Snowy Branch . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Vers 1910.
    No longer available
    Dim. 34 x 18,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #392
    Nadine Van Lierde

    Personages in een kamer. Inkt en potlood op papier.

    Personnages dans une chambre. Encre et crayon sur papier.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #78
    Gio

    Een kruikje van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Grieks geïnspireerd decor. Gemerkt onderaan.

    Un pichet en grès émaillé multicolore avec un décor d'inspiration grecque. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More