Other lots in this auction
-
#177Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#207Een aardewerken dekselvaas met meerkleruig en verguld decor.
Vase à couvercle en faïence à décor multicolore et doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#17Een koperen kruisbeeld en een houten kruisbeeld met verzilverde corpus.
Un crucifix en cuivre et un crucifix en bois avec corpus argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#258Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#198Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#115Peter Jonckheere“Demon op de berg”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd 52/100 buiten de plaat.
"Démon sur la montagne". Une gravure sur bois. Signé, daté '97 et numéroté 52/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 x 13,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#167Esther Guillén“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Doosje met handwaaierHenry A La Pensée, ParisParelmoeren houder met verguld detail, scheur schade aan papieren uiteinde
Boîte avec éventail Henry A La Pensée, Paris Porte-nacre avec détail doré, déchirure à l'extrémité du papierNo longer availableOnline onlyDim. l30cmEstimate: € 35 / 45 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#142Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30

