Other lots in this auction
-
#35Lichte, DDREen achthoekige porseleinen jardinière met handgeschilderd rood gemarmerd decor en met leeuwenkoppen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Jardinière octogonale en porcelaine à décor marbré rouge peint à la main et têtes de lions en relief. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#282Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92“Magnatron MT2” Plastic robot “New Bright”. Rechterhand beschadigd.
« Magnatron MT2 » Robot en plastique « New Bright ».No longer availableOnline onlyDim. H. 36 x 20 x 12 cmEstimate: € 35 / 50 -
#185Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#118Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#145Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Boomen”. Een ets. Gesigneerd en 1e staat buiten de plaat.
"Des arbres". Une gravure. Signée et 1er état hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 21 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#13Val Saint LambertEen vaasje van koper met een geëtst verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Bluts en barstjes in blauwe binnenglas. Gemerkt.
Vase en cuivre à décor gravé et doré de fleurs et végétaux. Marqué. Bosse et craquelures du verre intérieur bleu. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#46Een lot verzilverd metaal met o.a. twee doosjes met plaatshoudertjes van verzilverd metaal in de vorm van duifjes, gemerkt van Christofle en in oorspronkelijke doosjes (12 stuks), verder vaasjes, stoppen, een bowl, een schaartje enz.
Lot en métal argenté comprenant deux coffrets avec marque-places en métal argenté en forme de colombes, poinçonnés par Christofle et dans des coffrets d'origine (12 pièces), ainsi que des vases, des bouchons, une coupe, une paire de ciseaux, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#81Een romantisch koppel van kunststof.
Un couple romantique en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Trois cendriers en verre dont un en forme de chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25



