Similar lots by type
-
#573
Een theepot van cloisonné op rood koper. Japans werk. Mejiperiode.
Théière en cloisonné sur cuivre rouge. Travail japonais d’époque Meiji.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/240 -
#623
Een lot geel koper, bestaande uit twee fotokaders, tijdperk Napoleon III, drie inktstelletjes met toebehoren en twee dekseldoosjes.
Lot de cuivres jaunes comprenant deux cadres à photographies d’époque Napoléon III, trois encriers et attributs et deux boîtes couvertes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#148
Een ei van groen gesteente, gemonteerd op koperen voet en bovenaan versierd met een Habsburgse adelaar. En een vide-poche van verguld brons met een afbeelding van de ‘Femme Fatale’ in reliëf.
Oeuf en pierre dure verte, monté sur un piétement en cuivre et surmonté d’un aigle d’Habsbourg. Ainsi qu’un vide-poche en bronze doré décoré d’une femme fatale en relief.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/100 -
#31
Twee plaquettes: Eén van metaal met een afbeelding van een oorlogsschip en één van geel koper met opschrift ‘Yzer, 1914’.
Deux plaquettes: l’une en métal représentant un bateau de guerre et une en cuivre jaune inscrite “Yzer, 1914”.No longer availableEstimate: € 32/40 -
#568
Twee vaasjes van cloisonné op rood koper. Japans werk. Meijiperiode.
Deux petits vases en cloisonné sur cuivre rouge. Travail japonais période Meiji.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260/300 -
#367
Een oude scheepslantaarn van glas en rood kopere en een rood koperen luchthapper.
Ancienne lanterne de bateau en verre et cuivre rouge, ainsi qu’une prise d’air.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#43
Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.
Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#745
Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#88
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#451
Een olielamp van meerkleurig Satsuma-aardewerk en geel koper.
Lampe à huile en faïence polychrome de Satsuma et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#635
Een luchter van geel koper in Napoleon III-stijl met vier lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en cuivre jaune d’époque Napoléon III à quatre lumières aux abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#624Achiel Lombaerts
Stilleven met mimosa in een Delftse vaas. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux mimosa dans un vase de Delft”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#711Wiskemann
Verzilverd metalen bestek met een schelpmotief. Gemerkt.
Couvert en métal argenté orné d’une coquille. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#212Eugène De Bie
“De jonge appeleter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘”Le jeune mangeur de pommes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 240/300 -
#425
Twee gravures met romantische voorstellingen. Naar François Boucher.
Deux gravures à représentations romantiques d’après François Boucher.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#496
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#45
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 100/150 -
#642Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896-1978
“Zicht op Venetië” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableDim. 41 x 80 cmEstimate: € 180/240 -
#143
Een vaasje van amberkleurig glas, versierd met een zilveren decor. XIXe eeuw.
Petit vase en verre ambré décoré d’un décor en argent. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20/30 -
#394
“Madonna en kind.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd: E.T. (Eugène Tilly).
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Monogrammée E.T. (Eugène Tilly).No longer availableEstimate: € 100/140 -
#386De Coene
Een slaapkamer van gefineerd hout in art decostijl, bestaande uit twee éénpersoonsbedden, een garderobe met spiegel, een commode, twee nachtkastjes en een kaptafel zonder spiegel. Gemerkt.
Chambre à coucher en bois de placage de style art déco comprenant deux lits simples, une garde-robe au miroir, une commode, deux tables de chevet et une coiffeuse. Avec marqueNo longer availableEstimate: € 100/120 -
#73
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een dienblad en een peper- en zoutstelletje. Op het laatste na allemaal gemerkt van Wiskemann.
Lot de métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, un plateau et une garniture à sel et poivre. Sauf ce dernier, les pièces sont marquées Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#739Marie SegersPeriod: 1922 - 1979
“De spinster”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
“La fileuse”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 20 cmEstimate: € 20/30