Other lots in this auction
-
#167Een 20 zijdige decoratief metalen frame.
A 20-sided decorative metal frame.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17 x 17 cmEstimate: € 10 / 20 -
#136G.A. Luyckx“Angelus op het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Angelus in the Field." Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.
A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#138Een kleine aardewerken cachepot met bloemdecor.
A small earthenware cachepot with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 12,5 & Ø 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Linkeroever uitgeversPanamerko workstation Biekorfstraat. Linkeroever uitgevers in samenwerking met M HKA. Eerste druk 2010
Panamerko workstation Biekorfstraat. Linkeroever publishers in collaboration with M HKA. First edition 2010.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#124Period: 1942Olieverfschilderij op doek in goudkleurig kader. Vrachtsloep aan de sluis. Getekend V. Herremans.
Oil painting on canvas in a gold-colored frame. Cargo barge at the lock. Signed V. Herremans.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#141PanamarenkoPeriod: 1940 - 2019“Verbrandingskamer”, een kunstdruk naar het werk van Panamarenko.
"Verbrandingskamer", an art print inspired by the work of Panamarenko.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#128“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#65Een balustervaas van Limoges porselein met floraal decor.
A baluster vase of Limoges porcelain with floral decor.No longer availableOnline onlyDim. H. 23.5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#61Een kleinere Nanking halsvaas. Met decor van een figuur met vlag.
A smaller Nanking neck vase. Decorated with a figure holding a flag.No longer availableOnline onlyDim. h 30,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#122H. Heyden“Hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Farm landscape.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Loëwe OptaEen vintage radio, Loewe opta. Gildemeisster 54.
A vintage radio, Loewe opta. Gildemeisster 54.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 52 x 26 cmEstimate: € 20 / 30


