#214
“Gesluierd naakt”. Olieverf op doek. Chinees atelierwerk.
“Nu voilé”. Huile sur toile. Travail d’atelier chinois.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#657
#515
Een bijzetkastje van mahoniehout met één lade en een marmeren blaadje.
#169Marie-ElisePeriod: °1934
“Stilleven met pompoen en appelen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1980.
“Nature morte aux citrouille et pommes”. Huile sur panneau. Signé. Daté 1980.No longer availableDim. 68 x 7! cmEstimate: € 200/240 -
#716
Een ovale mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.
#803
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#432
Een eikenhouten regulateur.
Un régulateur en chêne.No longer availableDim. 65 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#144
“Na de jacht”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
#502André HalletPeriod: 1890-1959
“Afrikaans zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue africaine”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#101
Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois avec cinq lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 140/160 -
#293
Een paar buikvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Onderaan gemerkt.
Paire de vases pansus en faïence polychrome à déco d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#41
Een huisaltaartje met beeldjes, bloemen en attributen. XIXe eeuwse volkskunst.
Petit autel de maison aux statuettes, fleurs et attributs. Art folklorique XIXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/150