#96Canon
Zoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 20 cm -
#98
Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 cm -
#111
Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 40/60 -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. 32 x 32 cm -
#100
Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 43 cm -
#95
Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22,5 cm -
#104
Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.
Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 23 cm -
#114Gerold Porzellan
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 18 cm -
#110
Een oude schoenspanner.
Un vieil embauchoir.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 34 cm -
#113
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#102
Een ronde messingen milieu-de-table.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 34 cm -
#99
Een karafje van geslepen kleurloos kristal.
Une carafe en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22 cm -
#45
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30/50 -
#115
No longer availableOnline onlyActive bid: 0.10 € -
#107
Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#106
Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. l: 76 cm -
#93
Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 20 & 24 cm -
#105
Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 75 cm -
#109
Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.50 €Dim. Ø: 40 cm -
#97
Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cm -
#108
Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decosr van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 40 cm -
#103
“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.50 €Dim. h: 21 cm -
#116
“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cm -
#112
Een groot lot varia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60
#23Lowe
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 17 x 23 cm -
#70
Trois vases en cristal incolore différents, dont un marqué Val St. Lambert. Petits éclats sur le bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15, 20 & 31 cm -
#60
Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 22 cm -
#22Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987
“Portret van Herman Grieken”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 25 x 18 cm -
#38Zabaleta
“Boer met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 33 x 41 cm -
#28
“Hollands winterzicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 28 cm -
#33
“Personages”. Gouache op zijde. Chinees werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 26 x 10 cm -
#56
Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 20 x 20 cm -
#36
“Landschap met hooischoven en molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.10 €Dim. 48 x 58 cm -
#42Makkum
Een aardwerken bord met meerkleurig bloemendecor. Achteraan gemerkt. Randschilfer.
Une assiette en faïence à décor floral multicolore. Marquée à l'arrière. Un éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 29 cm -
#40
Een paar Mediterraanse havenzichten, olieverf op board. Beide gesigneerd (Minnigh + onleesbaar)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 20 x 27 & 24 x 33 cm -
#17Charles Van GinsbergenPeriod: °1942
“Zonder titel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat. Artiestenproef.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 52 x 36 cmEstimate: € 30/50