#17Een bloemvormig tafellampje in groen en oranje glas. Vermoedelijk Italiaans.
A flower-shaped table lamp in green and orange glass. Presumably Italian.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#284Een tafelklokje, Asolor ancre 15 jewels.
A table clock, Asolor anchor 15 jewels.No longer availableOnline onlyDim. 11.5 x 10.5 x 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#106Een gesculpteerd kleurloos kristallen coupe. Schilfertje aan de hoek van de voet.
A sculpted colorless crystal coupe. Flake at the corner of the foot.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work.No longer availableOnline onlyDim. H. 46 cm -
#166Indo-HerizEen Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#263Een polychroom dekselvaasje gemerkt ‘De Porceleyne Fles’.
A polychrome covered vase marked 'De Porceleyne Fles'.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#51Een set van twee verchroomde kandelaars voor vijf kaarsen elk.
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
#255Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.