#58Grasso CataniaEen terracotta beeldje van een man met ezel. Onderaan gesigneerd.
#32Een oude koperen ketel.
#235Een beeldje van een jonge zwerver in biscuit, gemerkt Galos.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#48Een ninja zwaard, speelgoed.
A ninja sword, toy.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#243Een Chinees porseleinen dekselvaas met meerkleurig figuratief decor rondom. Onderaan gemerkt.
#8Een porseleinen schenkkan gemerkt Staffordshire, toegevoegd een majolica dekselpot.
#49Een lot hotelporseleinen servies.
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#119Imari AritaEen Imari porseleinen sierbord. Verso gemerkt
A lot of 3 crystal hearts and an accompanying shell, in original case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20