#261Twee verschillende zilveren kettingen één hangers. 925 en 835‰.
#9Een houten schommel sculptuur van een Frans koppel op een tandem fiets met metalen pendel.
#220Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 122 x 190cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Een beeldje van een jonge zwerver in biscuit, gemerkt Galos.
#46Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.
#147De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#248Maria Innocentia Hummel“Kammersänger”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 131.
#66Een biljet van 5 Yuan d.d. 1936 in plexi.
#27Een bureauset bestaande uit een loupe en een briefopener.
#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#113Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.
A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 33,5 cmEstimate: € 40 / 50