Other lots in this auction
-
#182Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.
An Iranian hand knotted runner, numbered 1357 M.T.No longer availableOnline onlyDim. 224 x 80cmEstimate: € 50 / 80 -
#156Een Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.
A wool Hamadan runner rug. Hand-knotted.No longer availableOnline onlyDim. 171 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Een doos met oude zichtkaarten (zwart/wit en kleur) en enkele oudetelegrammen. En een oude fotoalbum van een verongelukte jonge Belgische luitenantpiloot (militaire school).
A box of old postcards (black/white and color) and some old telegrams. And an old photo album of a deceased young Belgian lieutenant pilot (military school).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#53Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas van Kaiser met een decor van bloemen aan een tak en een vogel.
A porcelain vase by Kaiser decorated with flowers on a branch and a bird.No longer availableOnline onlyDim. h 287.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#78SwarovskiEen lot van 3 kristallen hartjes en een bijgevoegde schelp, in originele etui.
A lot of 3 crystal hearts and an accompanying shell, in original case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
An oak side table.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 88 x 45cmEstimate: € 30 / 40 -
#6Een Chinees porseleinen cilindervaas, famille rose decor met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain cylindrical vase, famille rose decoration with butterflies in the design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 10 / 15 -
#94‘Lulli’, een verguld zamakken beeldje van een violist naar A. J. Scotte.
‘Lulli’, a gilded zamak figurine of a violinist by A. J. Scotte.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#89Een Aziatisch houten gesculpteerd beeldje van een vierarmige godheid.
An Asian wooden carved figurine of a four-armed deity.No longer availableOnline onlyDim. 41 cmEstimate: € 40 / 60

