Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.
Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.

Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.

Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.
Online only
Dim. h: 40 cm
SKU: 2102220154.
Category: Verlichting.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #154
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #258
    C.M. Hammar, Göteborg

    Een koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.

    Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #195

    Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.

    Un chandelier en laiton sur trois pieds de lion.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Een paar goudgepatineerde kunststoffen appliques met telkens twee lichtarmen en versierd met bloemenmanden.

    Une paire d'appliques en plastique patiné or, chacune à deux bras de lumière et décorée de paniers fleuris.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #5

    Een verzilverd metalen wijnkoeler.

    Rafraîchisseur à vin en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #46

    Een plat en een diep bord van Doorniks porselein met een decor à la mouche.

    Une assiette plate et une assiette creuse en porcelaine de Tournai à décor à la mouche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #294

    Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het deksel. XVIIIe eeuw.

    Une cruche à valve en étain, décorée de glands sur le couvercle. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #260

    Drie gebeeldhouwde antropomorfe Afrikaanse houten potten. Eén zonder deksel.

    Trois pots en bois africains anthropomorphes sculptés. Un sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 - 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #71

    “Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.

    “Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #216

    Prent in reliëf naar Anton Pieck.

    Impression en relief d'après Anton Pieck.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #32

    Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.

    Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169
    Kubbe

    “Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #173

    “Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.

    Mère et enfant. Une reproduction d'après une oeuvre de G. Tarantino.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #85

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een schotel, een schaal met glazen recipîënt, een doosje, een glazen schaaltje met verzilverde rand, een suikerstrooier (dop beschadigd), een pepermolen, een suikertang, een vork, een servetring en twee theeglazenhouders.

    Un ensemble en métal argenté, composé d'une soucoupe, d'un bol avec récipient en verre, d'une boîte, d'un bol en verre avec bord argenté, d'un sucrier (bouchon abîmé), d'un moulin à poivre, d'une pince à sucre, d'une fourchette, d'un rond de serviette et deux porte-verres à thé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir mural rectangulaire dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. 134 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More