Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.
Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.

Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.

Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.
Online only
Dim. h: 40 cm
SKU: 2504220154.
Category: Verlichting.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #154
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #164

    Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.

    Une paire de bougeoirs en métal patiné à trois points lumineux et à pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #14

    Een djembé speler, een kruikdrager en een fantasiebuste. Drie houten beeldjes.

    Un joueur de djembé, un porteur de cruche et un buste fantaisie. Trois figurines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm - 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #30

    Een zware gietijzeren waterketel.

    Une lourde bouilloire en fonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #299

    “Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.

    Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #227
    Nicole Halsberghe

    “Portret”. Een lithografie.

    "Portrait". Une lithographie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #286

    Een olie-azijn, peper, zout en mosterdstelletje. Kleurloos glas in verzilverde houder.

    Un ensemble de vinaigre d'huile, de poivre, de sel et de moutarde. Verre incolore dans un support plaqué argent.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #292
    Mattel
    Period: 1993-1994

    Een lot bestaande uit een Barbiehuis (nog te assembleren) inclusief meubels en andere diverse toebehoren uit 1993, een barbie “white and gold dune buggy” uit 1994, zes barbiepoppen en vijf actionmanpoppen met diverse outfits. Gebruikssporen.

    Lot composé d'une maison Barbie (à monter) comprenant des meubles et autres accessoires divers de 1993, une Barbie "buggy des dunes blanc et or" de 1994, six poupées barbie et cinq action man dolls avec diverses tenues. traces d'utilisation.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #128
    Jeanne Demaret

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #80
    Emilio Greco
    Period: 1913 - 1995

    “Vrouwelijk naakt”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    "Nu féminin". Une gravure. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Online only
    Dim. 67 cm x 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #254

    Een tijgertje van fijn gesneden hout op sokkeltje. Aziatisch werk.

    Un tigre en bois finement sculpté sur un socle. Travail asiatique.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #220

    “Wijze met kind”. Een geglazuurd Chinees aardewerken beeld.

    "Sage avec enfant". Une statue en faïence chinoise à glaçure bleue et jaune.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #4

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More